Greita lyg vėjas siunta į Švediją

Nors kilometrais skaičiuojant – iki Švedijos ranka paduoti, tačiau prisiminus, jog mus nuo jos skiria Baltijos jūra, šio krašto pasiekimo laikas pailgėja. Tačiau tai ne kliūtis, jei reikia į Švediją skubiai išsiųsti siuntą. Ją tenai nuo durų iki durų pristatys profesionalūs greitieji kurjeriai. Adresatams pristatomos pakuotės, vokai, skirti smulkiems daiktams, dėžės, dokumentai, paletės.  

Klientų patogumui svetainėje sudarytos sąlygos lengvai užsakyti siuntimo paslaugą. Tam skirtoje „Kainos skaičiuoklėje“, suvedę siuntos matmenis, svorį bei gavėjo kontaktus, sužinosite greitos siuntos į Švediją pristatymo kainą. Skaičiuoklė, panaudodama užklausos duomenis, jums pateiks keletą pervežimo paslaugos pasiūlymų. O šiaip siuntinio pristatymas į Švediją nėra brangus. Kainą nulemia – siuntinio svoris, matmenys, pristatymo terminas ir miestas, į kurį siunta siunčiama. O pagrindiniai siuntų pristatymo miestai Švedijoje yra šie: Stokholmas, Geteborgas, Gotlandas, Malmė, Upsala. Svetainėje suvedę savo siuntos duomenis, galėsite išsirinkti Jums priimtiniausią vežėjų pasiūlymą.

Tinkamai paruošk siuntą į Švediją

Kad siunta pasiektų adresatą, ją reikia tinkamai paruošti, nes jai reikės ištverti daugybę išbandymų kelionėje. Atsakingai pakuokite dūžtančius ir trapius daiktus. Labai svarbus ir siuntos žymėjimas. Jei ant greitos siuntos į Švediją bus nurodytas konkretus pristatymo adresas bei gavėjas, tai labai palengvins kurjerio darbą. Labai aiškiai įskaitomu šriftu turi būti užrašyti šie duomenys – gavėjo vardas ir pavardė, jo mobiliojo telefono numeris, pristatymo adresas. Jei siunta susideda iš keleto pakuočių, būtina užrašyti pakuotės numerį ir bendrą pakuočių skaičių. Nepamirškite nurodyti ir siuntėjo vardą, pavardę/pavadinimą bei kontaktinę informaciją. Daug lemia ir siuntinio svoris. Jei jis sveria daugiau kaip 30 kg, pravartu jį išskirstyti į atskiras dalis, nes siuntos transportavimo metu ne kartą gali būti perkeliamos iš vienos vietos į kitą.

Ko nepatartina siųsti į Švediją

Siųsti galima daug ką – nuo lietuviškos duonos iki namų dekoro detalių ar automobilių dalių. Tačiau, šiukštu, geriau nesiųsti – greitai gendančių produktų, akcizinių prekių, kurioms gabenti reikalinga speciali licencija, augalų ir sėklų, gyvūnų, sprogmenų, fejerverkų, visų rūšių ginklų, degių medžiagų, pinigų ir jų ekvivalentų, kredito bei išankstinio mokėjimo kortelių, banko čekių, akcijų, obligacijų, vekselių, narkotinių bei cheminių medžiagų, vaistų (receptinių ir nereceptinių), labai vertingų, vienetinių daiktų (kolekcinių monetų, meno dirbinių ir pan). Jei nepaklusite ir mėginsite išsiųsti draudžiamus daiktus, greitos siuntos į Švediją greitai gali pasibaigti, jai dar nepasiekus adresato.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close