Alytaus apskrities teritorijoje sustiprintas patruliavimas

Pastarosiomis savaitėmis Lietuvos – Baltarusijos sieną kerta didelis srautas nelegalių migrantų, norinčių patekti į Europą.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje nuo pat pirmų dienų yra sustiprintas policijos patruliavimas, o apgyvendinus pabėgėlius – visą parą užtikrinama apgyvendinimo vietų fizinė apsauga.

Apskrities teritorijoje patruliuoja ne tik Alytaus, bet ir Marijampolės, Kauno, Vilniaus, antiteroristinių operacijų rinktinė „ARAS“ pareigūnai.

Veikiant išvien, siekiame, kad gyventojai jaustųsi saugūs savo gyvenamosiose teritorijose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close