KVIEČIAME PRIENIEČIUS Į NEMOKAMUS VERSLUMO MOKYMUS PRASIDEDANČIUS NUO RUGPJŪČIO 3 D.

UAB “Verslo mokymo centras”, 16-tus metus mokymų ir konsultacijų srityje veikianti organizacija, kitaip rinkoje žinoma kaip BigPlans, kviečia Prienų miesto gyventojus pasinaudoti puikia nemokama galimybe sudalyvaujant 10-ties seminarų cikle su profesionaliais lektoriais, verslo treneriais, koučingo specialistais ir mentoriais.

Projekto “Prienų miesto darbingų bedarbių ir neaktyvių gyventojų bei jauno verslo atstovų verslumo kompetencijų suteikimas ir tobulinimas” tikslas – darbingų bedarbių ir neaktyvių gyventojų bei jauno verslo atstovų verslumo skatinimas, suteikiant verslo pradžiai ir plėtrai reikalingas žinias bei įgūdžius.

Projekto veiklos apima verslumo seminarų organizavimą, kurie vyks nuo 2021 m. rugpjūčio 3 d. iki rugsėjo 7 d., dviejų seminarų per savaitę intensyvumu. Kiekvieno seminaro trukmė – 8 val., seminarai vedami praktikumo formatu, todėl dalyviai įgis praktinių žinių, kurias sėkmingai pritaikys tiek dabar, tiek ateityje. Verslumo ciklo tematika apima visą Verslo ABC, t.y. nuo pirminių verslo ar savarankiškos veiklos planavimo žingsnelių iki marketingo plano rengimo, efektyvios komunikacijos, pardavimo priemonių, derybinių technikų, projektų planavimo ar ES paramos įsisavinimo žinių.

Projekte viso numatyta apmokinti 2 grupes dalyvių. Viena grupė jau sėkmingai baigė mokymų ciklą dar 2020 m., apie sėkmingą mokymų organizavimą liudija ir buvusių dalyvių atsiliepimai:

“Mielai pakartočiau ir antrą kartą šį mokymų ciklą, net ir tuo atveju, jei reiktų susimokėti”, – įspūdžiais dalinosi vienas iš dalyvių. Kita dalyvė džiaugėsi pasinaudojus tokia galimybe ir teigė, kad savarankiškai sudalyvauti tokiam mokymų cikle tiesiog neleistų finansinės galimybės, tuolab, kad įgyta patirtis ir žinios jau pradėjo pasitarnauti įpusėjus mokymų ciklą. Padėkos laiškus projekto vykdytojas gavo ne iš vieno dalyvio, kuriuose buvę dalyviai negailėjo komplimentų mokymus vedusiems lektoriams, džiaugėsi praplėtę akiratį, gavę neįkainuojamų konsultacijų, praktinių žinių, naujausių įrankių ir metodų taikytinų vykdant savarankišką veiklą.

Projekto vykdytojo atstovė, Kristina Ramanauskienė teigė, – “jog šie mokymai naudingi iš esmės tiek planuojantiems savarankišką veiklą, tiek vystantiems jau turimą ir netgi tiems, kas veiklos dar neplanuoja, nes įgytos žinios gali būti pritaikomos ir kasdieninėje veikloje. Mes esame surinkę geriausią iš geriausių lektorių, verslo trenerių, koučingo specialistų branduolį, nes siekiame perteikti geriausias žinias dalyviams ir gauti tik gerą grįžtamąjį ryšį. Rinkoje, įsigyti tokį mokymų paketą einant į pavienius, išorinius mokymus dalyviui kainuotų apie 1500,00 Eur. Mes siūlome nemokamą galimybę. Dažnu atveju, dalyviai nesiregistruoja, nes dar vis vyrauja stereotipas, jog kas nemokama, tas galimai nekokybiška, todėl aš stengiuos pabendrauti su kiekvienu dalyviu ir papasakoti individualiai, kokio lygio projektą įgyvendinam, kokie lektoriai veda mokymus, kaip mes stengiamės užtikrinti maksimalią kokybę, nes mūsų tikslas yra ne tik pritraukti į projektą dalyvius, bet ir išlaikyti jų motyvaciją ateiti ir į antrą, ir į trečią, ir į ketvirtą seminarą bei motyvuotai pabaigti visą ciklą, todėl stengiamįės iš pagrindų. Apart nemokamų mokymų vaišiname dalyvius ir pietumis, tad manau tai maksimalus paketas ir svarbiausia išliekamoji įgytų žinių vertė. Labai kviečiame registruotis, atsižvelgiant į keliamus kriterijus dalyviams ir nebijot pasiteirauti, jei abejojat ar esate tinkamas dalyvis”.

Mokymus ves savo srities profesionalai: Eglė Pelienė venslovė, Tomas Lagūnavičius, Donaldas Duškinas, Inga Uus, Darius Rupšlaukis, Gerda Asipavičienė, Gytis Junevičius.

Šiuo metu renkama jauno verslo atstovų grupė iki 20 asmenų. Dalyvis turi atstovauti ne seniau, kaip prieš metus įsteigtą mažąją bendriją, uždarąją akcinę bendrovę, individualią įmonę ar kitą verslo organizaciją arba pirmai mokymų dienai turėti verslo liudijimą, individualios veiklos pažymą.

Mokymų pradžia: 2021 08 03 d. 9:00 – 17:00 val. laiku.

Jokių įsipareigojimų baigus mokymus dalyviams nelieka. Baigę mokymus įteikiame baigimo sertifikatus.

Registracija ir daugiau informacijos: info@bigplans.lt, 8-608 25151

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close