„asMeniška krautuvėlė“ šalia savęs „užaugino“ ir „Pievas“

Liepos 7-osios vakarą J. Basanavičiaus aikštę Birštone sudrebino pučiamųjų orkestras ir dar viena kurorto naujovė. Čia įsikūrusi „asMeniška krautuvėlė“ po ilgo karantino atgijo su dar didesne meno aura ir erdve. Nuo šiol J. Basanavičiaus aikštės 16-ame name bus galima apsilankyti ir gastrobare „Pievos“. „asMeniškos krautuvėlė“ išskirtinis stilius ir grožis nuo šiol džiugins didesnėje, lankytojams skirtoje, erdvėje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close