Septintoji Nacionalinė ekspedicija prasideda

 Liepos 6 d. prasidėjo jau septintasis Nacionalinės ekspedicijos sezonas. Po kruopščių pasiruošimų ekspedicijos komanda išskrido į Šveicariją, iš kur trys filmavimo grupės – istorikų, gamtininkų ir laivų, patrauks savais keliais. Tiesa, automobiliai išvažiavo trejetu dienų anksčiau, o štai ekspedicijos laivas Vytautas Didysis keliauja traukiniu – jis Šilutėje pakrautas ant platformos ir bilda Europos keliais.

  Šiemet planuojama filmuoti Šveicarijoje, Lichtenšteine, Vokietijoje ir Prancūzijoje, laivai plauks Reino upe, o ekspedicija baigsis Kelno mieste liepos pabaigoje. Šios Nacionalinės ekspedicijos surinkta, nufilmuota medžiaga LRT televizijoje bus rodoma nuo sezono pradžios.

Pirmieji filmavimai
Vytautas Didysis keliauja geležinkeliu

Selemono Paltanavičiaus inf. ir nuotr.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close