Sušauktas skubus ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis

Birželio 24 d. vyko Prienų rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos (toliau – ESK) posėdis, kuriame dalyvavo meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorė J. Zailskienė, jos pavaduotojas A. Marcinkevičius, savivaldybės įmonių vadovai. Posėdžio metu svarstyta susidariusi situacija Prienų rajono savivaldybėje po birželio 23 d. praūžusio uragano.

Labiausiai nukentėjo Prienų, Balbieriškio, Išlaužo, Jiezno, Veiverių seniūnijos. Virto medžiai, daugelyje vietovių dingusi elektra, vanduo, kilę kitų nesklandumų. Kitose seniūnijose situacija stabili.

ESK  priėmė sprendimą pasitelkti gyventojus audros padariniams šalinti. Gyventojai, norintys sutvarkyti audros išverstus medžius, gali kreiptis į savo seniūniją su prašymu, kokius ir kokioje vietoje medžiai bus tvarkomi. Seniūnai išduos leidimus, bet turi būti sutvarkytas ir medis, ir šakos.

Posėdyje sutarta, kad išverstų medžių tvarkymas, kurį organizuos Savivaldybė, pasitelkusi tarnybas, vyks pagal nukentėjusios teritorijos svarbą – vaikų lopšeliai-darželiai, namai, keliai ir t.t. 

Primename, kad iškviesti pagrindines pagalbos tarnybas policiją, ugniagesius gelbėtojus ar greitąją medicinos pagalbos tarnybą reikia skambinti 112, dingus elektrai – 1852, įvykus vandentiekio avarijai – 8 685 13 858, dėl daugiabučių namų priežiūros problemų – tel. 8 614 58408 (darbo dienomis), tel. 8 610 68647, 8 616 98659 (ne darbo metu, poilsio ir švenčių dienomis), nuvirtus medžiui – savo seniūnijos seniūnui, Prienuose – 8 616 98681.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close