Modernūs kilimai – neišeinanti iš mados prekė

Kilimas yra vis labiau populiarėjanti prekė, kuria daugelis žmonių nusprendžia pasipuošti savo namus. Nenuostabu, jog tai puiki interjero detalė, juk ši tinka visur – tiek miegamajame šalia lovos, tiek koridoriuje, vonios kambaryje ar net virtuvėje, palei spinteles. Nors tradiciškai žmonės perka maždaug 90×200 cm išmatavimų kilimus, kurie neretai pasižymi būtent balta ar pilka spalvomis, daugelis parduotuvių šiandien siūlo gerokai platesnį asortimentą.

Idealiai papuoš Jūsų namus

Modernūs kilimai yra be galo gražūs ir bene iškart patraukiantys akį. Žinoma, jie tinka tikrai ne prie kiekvieno stiliaus, tačiau, jeigu savo namuose stengiatės sukurti harmoniją ar mėgstate minimalizmą – būtent tokio tipo kilimas išties papuoš Jūsų interjerą. Dažnai šie kilimai būna vienspalviai ar nedaug raštuoti – būtent todėl jie skleidžia minimalizmo nuotaiką, taipogi atrodo stilingai, be to, juos lengva priderinti prie kambario subtilybių. Šio tipo kilimai nerėžia akies, todėl yra patys populiariausi žmonių tarpe ir vargu ar kada nors išeis iš mados. Tad, jeigu nesate iš tų, kuris nuolat perka tai, kas tuo metu „ant bangos“ – tokio tipo kilimas gali būti geriausias pasirinkimas.

Atkreipkite dėmesį ir į dydį

Nors tokie kilimai atrodo puikiai ir yra išties populiarūs, daugelis asmenų ne visuomet tinkamai parenka dydį būtent savo namams. Jeigu tiesite tokį kilimą koridoriuje, nepamirškite atkreipti dėmesio, jog šio kraštai neužsilenktų atsirėmę į sienas. Be to, patiesiant kilimą didelėje patalpoje labai svarbu nenusipirkti gerokai per mažo, kadangi šis tiesiog pranyks tarp kitų daiktų ir, iš esmės, nebebus jokio skirtumo ar jis yra kambaryje, ar ne. 

Įvairūs dydžiai bei spalvos

Interneto platybėse išties gausu šio tipo kilimų, todėl garantuotai lengvai atrasite sau reikiamą dydį ar spalvą. Atsirinkite patikimą gamintoją, kurio prekės būtų tik iš kokybiškų medžiagų. Tuomet nuspręskite dėl kilimo formos – stačiakampio ar apvalaus norėtumėte labiau. Nepamirškite priderinti būsimo kilimo prie savo namų stiliaus – kalbant tiek apie raštus, tiek apie spalvas ir apie dydį. Galiausiai – pasirinktai parduotuvei kelkite tik pačius aukščiausius reikalavimus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close