Vaikų vasaros pradžia Šilavote

Birželio 1-ąją Šilavoto laisvalaikio salės kiemelyje po ilgai trukusių apribojimų pasigirdo vaikų klegesys: vaikai galėjo ir turėjo teisę švęsti. Juk birželio 1-oji – ir Tarptautinė vaikų gynimo diena, ir vasaros pradžia, ir vasaros skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ startas.

Šventėje vaikai susipažino su skaitymo akcijos sąlygomis, gavo saldžių priminimų, kur rasti visą informaciją. Dar daugiau saldžių linkėjimų perdavė ir sveikinimo žodį tarė Šilavoto seniūnė Neringa Pikčilingienė. Kad spalvotos svajonės išsipildytų, laisvalaikio salės darbuotoja Saulė Blėdienė pakvietė vaikus perkelti jas ant plėvelės. Spalvingi piešiniai papuošė kiemelį ir dar džiugina praeivių akis. Popietės linksmąją dalį, t.y. aktyvius žaidimus (laikantis visų saugumo reikalavimų), vedė Socialinių paslaugų centro darbuotoja Judita Lučkienė.

Prisidūkę, šiek tiek pavargę, tačiau besišypsantys vaikai išsiskirstė į namus. Smagu buvo vėl juos pamatyti ir, nors kaukės slėpė jų šypsenas, akyse spindėjo džiugesys.

Ačiū ir lauksim Jūsų – jaunieji skaitytojai – grįžtant, nes šypsenos – geriausia dovana.

Kristina Tamašauskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close