Vestuvių žiedai – magiškas simbolis, kuris lemia santuokos sėkmę?

Apie vestuvių žiedus galima girdėti ir tuo pačiu skaityti labai daug įvairios info. Kol vieni renkasi juos labai atidžiai, kadangi ieško kažko tobulo, kad geriausiai atitinka dviejų žmonių meilę bei charakterį, tuo tarpu kiti mielai perka pačius pirmus po ranka pasitaikiusias žiedus, kuris dažniausiai yra klasikinio stiliaus.

Kadangi rinkoje pasirinkimas yra labai platus – gali kilti klausimas dėl tinkamiausio pasirinkimo. Juk estetika yra tik vienas iš daugelio niuansų, kuriam reikia skirti dėmesio renkantis. O į kokius niuansus dar reikia atsižvelgti mums pasakoja https://www.v2o.lt specialistai.

Tinkamo žiedo pasirinkimas

Jau ilgus metus tinkamo vestuvių žiedo pasirinkimas labai dažnai laikomas magišku ritualu, kurį turi praeiti vyras. Tik tokiu atveju santuoka, jau nuo pirmų jos suderinimo minučių, bus veiksminga. Tiesa, šiuo metu žiedai dažniausiai renkami ne vyro, tačiau poros. Kai kurios moterys akcentuoja kad tai tapo išimtinai būtent jų darbu, kadangi jos jaučiasi atsakingos rasti žiedus, kurie būtų patrauklesni, galbūt net prabangesni, nei vyras pirko sužadėtuvėms.

Šiuo metu dažniausiai pasirenkami auksiniai vestuviniai žiedai. Ne tik geltono, tačiau ir baltojo aukso. Taip pat dažnai žiedai komplektuojami su brangakmeniais, kiti renkasi graviūras. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra brangusis metalas, kadangi tik tokiu atveju žiedas sėkmingai nesusigadins visą gyvenimą ir tuo pačiu išlaikys savo kokybę. Lygiai to paties yra tikimasi ir iš santuokos, kuri labai dažnai prasideda nuo tinkamo žiedo pasirinkimo. Natūralu, kad tai šiuo metu daroma labai atidžiai.

Investuoti – verta

Nors šiuo metu rinkoje galima rasti labai daug brangiojo metalo papuošalų, tačiau kurie renkasi pigesnius, kadangi jiems atrodo, kad neverta už papuošalą mokėti labai daug. Tokiems žmonėms juvelyrai nori akcentuoti, kad vestuvių žiedai yra ne tik papuošalas, tačiau simbolis, kuris sujungia du žmones. Jeigu norisi, kad santuoka būtų kuo geresnė – tokiu atveju reikalingi ir geros kokybės žiedai, kurie tobulai sukdamiesi ratu sukuria vieningą aurą, kuri ir lemia gerus tarpusavio santykius.

Žinoma, visa tai gali atrodyti tik kaip mistika, kuri neturi jokio racionalaus paaiškinimo ir brangiai kainuojantys papuošalai tikrai nelemia santuokos sėkmės. Tačiau mes kalbame ne apie pinigus, tačiau apie brangiojo metalo galią, kurią galima pajusti tik tikrai radus gerą kokybę.

Pirkti galima ir internetu

Galiausiai siūlome nepamiršti, kad šiuo metu reikalingi žiedai labai dažnai perkami internetu. Esame tikri, kad tokiu atveju ne tik greičiau rasite jums tinkamą žiedą, tačiau ir kur kas paprasčiau pamatysite akcijas.

Žinoma, tik žiedas nelemia santuokos sėkmės. Ją lemia žmonių darbas, poros noras būti kartu. Tačiau labai dažnai santykiai klostosi geriau, kai patys pirmi žingsniai yra žengiami drąsiai, tvirtai ir tuo pačiu suderinus net ir mažiausias smulkmenas, kaip kad žiedai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close