Raseinių kredito unija vykdo veiklos plėtrą

Raseinių kredito unija – Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA grupės narė, teikianti kreditavimo, indėlių kaupimo ir kasdienes finansines paslaugas. Unija užima 4-ąją vietą iš 60-ties kredito unijų Lietuvoje pagal valdomus aktyvus, suteiktas paskolas ir pritrauktų indėlių portfelį. Puoselėjanti bendradarbiavimo ir ilgalaikių santykių kūrimo idėją, Raseinių kredito unija plečia savo veiklos teritoriją, norėdama būti arčiau klientų ir tokiu būdu suteikti jiems daugiau galimybių.

Veiklos teritorijos plėtra leidžia didinti klientų ratą

Raseinių kredito unijos visuotinis narių susirinkimas priėmė sprendimą, kuriuo numatomas centrinės buveinės adreso keitimas ir vykdomos veiklos teritorijos plėtra. Unijos nariams išreiškus palaikymą plėtrai – Raseinių kredito unijos buveinė iš Raseinių perkelta į Kauno skyriaus patalpas (Verslo g. 6, Kumpių k. Kauno r. sav.). Išplėsta veiklos teritorija leidžia teikti finansines paslaugas tų rajonų gyventojams, kuriems iki šiol Raseinių kredito unija buvo nepasiekiama.

Didinamas finansinių paslaugų patrauklumas

Ilgametę finansinių paslaugų teikimo patirtį regione sukaupusi Raseinių kredito unija ir toliau klientus aptarnaus unijos darbo valandomis klientų aptarnavimo skyriuje Raseiniuose. Įkūrusi buveinę Kauno skyriaus patalpose, Raseinių kredito unija teiks finansines konsultacijas visiems iš anksto užsiregistravusiems asmenims.

Nuo šiol Raseinių kredito unija aptarnaus klientus, kurie gyvena, dirba ar mokosi Raseinių r. sav, Kauno m. sav., Kauno r. sav, Kėdainių r. sav., Jurbarko r. sav., Jonavos r.sav., Kaišiadorių r. sav., Prienų r. sav., Kazlų Rūdos r. sav., Šakių r. sav. Veiklos teritoriją išplėtusi Unija suteikia klientams galimybę rinktis iš didesnio skaičiaus finansines paslaugas teikiančių įstaigų, kurios siekdamos prisitaikyti prie pasikeitusios finansų rinkos, privalės įvertinti savo teikiamų paslaugų patrauklumą.

„Jau anksčiau buvome pastebėję Kauno regiono susidomėjimą Raseinių kredito unijos teikiamomis paslaugomis. Išplėtę savo veiklos ribas, galime savo paslaugas pasiūlyti Kauno miesto ir Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos bei Šakių rajonų gyventojams. Jiems iki šiol buvome nepasiekiami. Labai svarbu klientui, norinčiam surasti patrauklų finansinį partnerį, suteikti kuo daugiau galimybių tai padaryti“, – teigia Raseinių kredito unijos administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė, komentuodama siekį plėstis.

Klientų įvertinta paslaugų kokybė

Esamų klientų ypač vertinama už teikiamų paslaugų prieinamumą, greitį, patogumą ir saugumą, Raseinių kredito unija yra inovatyvus finansinis partneris, sudarantis galimybę prie savo interneto banko prisijungti naudojant įdiegtą patogų, saugų ir pažangų tapatybės identifikavimo sprendimą – Smart-ID. Naudodamasis sukurta asmenine paskyra e.kreda interneto banko platformoje, kiekvienas klientas gali valdyti savo sąskaitas ir atlikti visas finansines operacijas.

Klientams siūlomas platus finansinių paslaugų spektras

Raseinių kredito unija nuolat aktyviai bendradarbiauja su Žemės ūkio paskolų garantijų fondu (ŽŪPGF) ir teikia apyvartinius bei investicinius kreditus žmonėms, vykdantiems žemės ūkio veiklą, užsiimantiems žuvininkystės produktų gamyba, perdirbimu ir prekyba. Unija teikia paskolas pagal ŽŪPGF finansines priemones, skirtas mažinti COVID-19 sukeltos pandemijos padarinius ūkio subjektams. Iki birželio 30-osios suteiktoms lengvatinėms paskoloms, ŽŪPGF kompensuoja 100 procentų palūkanų, o nuo liepos 1-osios – 80 procentų.

Privatiems klientams teikiamos ilgalaikės būsto paskolos, skirtos būsto įsigijimui ar jo atnaujinimui ir vartojimo kreditai, skirti vartojimo poreikių tenkinimui, iki 14 500 eurų. Unija teikia paskolas pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms su valstybės paskata.

Verslo klientams Unijoje teikiami apyvartiniai bei investiciniai kreditai, skirti įmonių plėtrai, investicinių projektų finansavimui, naujos įrangos įsigijimui, gamybinių pastatų pirkimui ar jų modernizavimui. Siekdama padėti klientams susikurti finansinį pagrindą, Raseinių kredito unija teikia taupymo paslaugas – galimybę atidaryti terminuotų ir taupomųjų (vaiko indėlis, tikslinis taupomasis indėlis, taupomasis indėlis) indėlių sąskaitas.

Apie Raseinių kredito uniją:

Raseinių kredito unija – Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA grupės narė, teikianti paskolas privatiems, verslo ir žemės ūkio veiklą vykdantiems klientams, priimanti terminuotus indėlius bei suteikianti kasdienines finansines paslaugas. Nuo 2002 m. gegužės 16 d. veikianti Unija puoselėja bendradarbiavimo idėją ir siekia kurti ekonomiškai naudingus santykius. Tai leido tapti pelningai veikiančia kooperatine finansinė institucija, kurios aktyvai sudaro daugiau nei 45 mln. eurų, o vienijamų narių skaičius siekia 6300.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close