Gegužės 31 dieną, vasarai bepraveriant duris, Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė Rima Vilkienė, bibliotekininkė Rasa Šiugždinienė visus vaikučius pakvietė į Ašmintos parką, pasveikino su Tarptautine vaikų gynimo diena. Prie jų noriai prisidėjo Ašmintos seniūnė Vida Vitkauskienė ir bendruomenės Ošvenčia pirmininkė Rasa Vaitauskaitė.

Vaikai džiaugsmingai atliko jiems skirtas užduotis, kad galėtų susitikti su pasakų veikėjomis Raudonkepuraite ir Senele, kurios šoko, dainavo ir pildė slapčausias vaikų svajones. Šventės pabaigoje visi vaišinosi pyragėliais ir saldainiais.

Vaikai pažadėjo pirmąją vasaros rytą pabusti su tekančia saule ir paukščių giesmėmis, visą dieną krykštauti, o pirmąją vasaros naktį sapnuoti pačias gražiausias spalvotas svajones.

Bibliotekininkė Rasa Šiugždinienė

Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė

Rima Vilkienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close