Padangų montavimas geromis kainomis

Specialistų atliekamas padangų montavimas yra reikalingas kiekvieną kartą, kai keičiate sezonines padangas arba įsigijus naujas. Daugelis iš karto klausia, kokia padangų montavimo kaina. Iš tiesų tiksli kaina priklauso nuo padangų tipo ir to, kokiai transporto priemonei darbai atliekami. Skaitykite toliau ir sužinokite apie padangų montavimą bei kitas paslaugas, kurias teikia patyrę autoserviso meistrai.

Padangų montavimas – greitai ir nebrangiai

Padangų montavimas yra neišvengiama procedūra, kurią tenka atlikti kiekvieną pavasarį ir rudenį, nebent naudojate universalias padangas. Vis dėlto, net naudojant universalias padangas, ateina laikas, kai jas reikia keisti į naujas, tad tenka pasinaudoti specialistų teikiamomis paslaugomis.

Vieni bando keistis padangas patys, kiti negaišta savo brangaus laiko ir kreipiasi į specialistus, kadangi jie gali atlikti šį darbą daug geriau ir patikimiau. Neturint reikiamos patirties padangų pačiam geriau nemontuoti. Padangų montavimo kaina nedidelė, tai nėra kažkokia prabanga, todėl šia paslauga verta pasinaudoti kiekvienam.

Kaip montuojamos padangos?

Atvykus į autoservisą apžiūrima transporto priemonė nustatant jos ratų techninę būklę. Tuomet specialiu keltuvu nuimami ratai. Iš nuimtos padangos išleidžiamas susikaupęs oras ir prasideda pagrindinis keitimo procesas. Vėliau padangos vėl pripildomos ir nauji ratai uždedami transporto priemonei. Tai yra ganėtinai paprastas ir neilgai (dažniausiai apie pusvalandį) trunkantis procesas, nebent pasitaikytų papildomų niuansų.

Padangų montavimas vykdomas individualiai pagal transporto priemonės gamintojo nurodymus. Visos ratų dalys turi būti nepriekaištingos būklės, jeigu meistrai kur nors įžvelgs gedimų, prieš montuojant padangas teks imtis papildomų taisymo darbų.

Visi montavimo darbai

Be padangų montavimo autoservise atliekami ir kiti papildomi darbai, kurių dažnai neišvengiamai prireikia montuojant padangas. Tai ratų balansavimas, sezoninis padangų keitimas, karštas padangų klijavimas, šoninių prakirtimų ratuose ar padangose remontas ir visa kita, ko reikia atsižvelgiant į individualią situaciją. Autoservise dirbantys specialistai pasirūpins absoliučiai viskuo, kad ratai funkcionuotų tinkamai ir galėtumėte saugiai bei užtikrintai riedėti net pačia prasčiausia kelio danga.

Gera padangų montavimo kaina gerame autoservise! Reikia pakeisti padangas, sumontuoti ratus? Apsilankykite!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close