Gegužės 7–9 d. vykdytos greičio kontrolės rezultatų apžvalga

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnai gegužės 7–9 dienomis vykdė leistino greičio kontrolės prevencinę priemonę keliuose, kurios metu buvo išaiškinti 52 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Alytaus mieste penktadienio ir šeštadienio vakarais lazeriniu greičio matavimo prietaisu „PoliScan FM“ (dar vadinamu – trikoju) buvo užfiksuoti 40 leistino greičio viršijimo atvejai.

Didžiausias trikoju užfiksuotas greitis, kuriuo skriejo „BMW“ markės automobilis Naujojoje gatvėje buvo 123 km/h. Policijos pareigūnai Putinų gatvėje taip pat fiksavo 104 km/h greičiu skubėjusį asmenį. Panašūs antirekordai miesto gatvėse išaiškinami jau ne pirmą kartą. Verta paminėti, kad konkretų gegužės mėnesio savaitgalį 11 asmenų viršijo leistiną greitį nuo 20-30 km/h, du asmenys – 30-40 km/h, trys – 40-50 km/h ir dar du asmenys leistiną greitį viršijo daugiau nei 50 km/h. Nors atšilus orams eismo sąlygos yra palankesnės, tačiau gerokai didesnis nei rekomenduojamas leistinas greitis vis dar yra skaudžių nelaimių ir netekčių priežastis, todėl net ir skubėti, derėtų saugiai.

Vykdytos priemonės metu buvo nustatyta ir kitų pažeidimų: 8 lenkimo sankryžoje ar pėsčiųjų perėjoje atvejai, 3 asmenys dalyvavo eisme su nedraustomis transporto priemonėmis ir 5 keleiviai buvo nubausti dėl saugos diržų naudojimo pažeidimo.

Policijos pareigūnai taip pat užfiksavo ir atšvaitų neturinčius dviratininkus bei neleistinose vietose važiuojamąją kelio dalį kirtusius pėsčiuosius.

Alytaus apskrities policija informuoja, kad prevencinės priemonės šiltuoju metų laiku ir toliau bus vykdomos, siekiant užtikrinti visų eismo dalyvių saugumą ir Kelių eismo taisyklių laikymąsi.

Linkime saugių kelionių.

Alytaus apskr. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close