Policija prašo piliečių pagalbos

Prienų rajono policijos komisariate pradėta administracinė teisena dėl vagystės vienoje iš Prienų r., Išlaužo k. esančių parduotuvių. Nuotraukoje matomas vyras gali turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Asmenis, žinančius ar atpažinusius nuotraukoje užfiksuotą vyrą ir galinčius nurodyti jo anketinius duomenis, policija prašo nedelsiant pranešti Prienų r. policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Sauliui Dobilui tel. +370 700 65745, mob. +370 677 03867, el. p. saulius.dobilas@policija.lt arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close