Valstybinių miškų urėdija parduos turto: pradeda taikyti naujus metodus – keliasi į viešąjį aukcioną

Valstybinių miškų urėdija nuolat atsinaujina ir modernizuoja savo turtą, tad netrukus pasiūlys 187 turto vienetus, kuriuos bus galima įsigyti el. aukcionuose www.evarzytynes.lt sistemoje. Parduodamą turtą įmonė vertina apie 1 mln. eurų.

„Vieni svarbiausių mūsų įmonės uždavinių – efektyvus turto panaudojimas ir skaidrumas. Todėl, įvertinus turtą, kuris įmonei jau nebereikalingas, siekiame parduoti jį centralizuotai ir už aukščiausią rinkos kainą. Bendradarbiaujant su valstybės įmone Registrų centras, turtą parduosime per viešą platformą, o tai leis užtikrinti skaidrumą, pardavimų efektyvumą ir sutaupys žmogiškųjų resursų“, – sakė VĮ Valstybinių miškų urėdijos vadovas Valdas Kaubrė.

Valstybinių miškų urėdija planuoja parduoti įmonei nebereikalingą turtą – lengvąją ir sunkiąją techniką: automobilius, medvežes, medkirtes, priekabas. Didžioji dalis parduodamo turto bus lengvieji automobiliai.

„Dauguma parduodamos technikos yra susidėvėjusi ir reikalaujanti vienokio ar kitokio remonto, tačiau tikime, kad tikslinėje rinkoje parduodamas turtas dar bus tinkamas naudojimui arba bus panaudotas kaip atsarginės dalys“, – sakė Valstybinių miškų urėdijos Nekilnojamojo turto valdymo skyriaus vadovas Mindaugas Ivanauskas.

VMU nuolat vertina turimą turtą ir pasilieka tik tą, kuris reikalingas veiklai bei gali būti efektyviai valdomas bei reikalingas ateityje. Atlikusi analizę 2019 metais Valstybinių miškų urėdija pradėjo naujinti lengvųjų automobilių parką.

Šiemet VMU pasirašė 94 mažųjų visureigių „Dacia Duster“ ir 26 vidutinių visureigių „Toyota RAV4“ pirkimo sutartis. Automobiliai įmonę pasieks šių metų balandžio-birželio mėnesiais.

Valstybinių miškų urėdija pastaraisiais metais investavo ir į medienos ruošos technikos atnaujinimą – regioninius įmonės padalinius dar praėjusių metų gale pasiekė 7 medkirtės bei 16 medvežių, o šiais metais technikos parką papildys dar 3 medkirtės ir 6 medvežės, į kurias investicijos siekė 8,4 mln. Eur.

Sena ir nusidėvėjusi technika reikalauja daug lėšų jos techniniam aptarnavimui ir remontui, o nauja technika medienos ruošos procesą paverčia efektyvesniu, pagerina operatorių darbo sąlygas, užtikrina medienos sortimentų kokybę.

Aukciono skelbimas: https://www.vivmu.lt/wp-content/uploads/2021/04/2021-05-10-1.pdf

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close