Šv. Velykų laukimas Nemajūnų dienos centre

Mažieji centro lankytojai laukė grįžtančio pavasario, o koks pavasaris be gražiausios šventės – Velykų ir margučių. Vaikai šią gražią pavasario šventę paminėjo dienos centre. Visą savaitę laukdami Velykų nepamiršom pasipuošti ir savo aplinkos kurioje praleidžiame daug laiko. Tik grįžę po pamokų mažieji, suskubo marginti kiaušinių tikėdami, kad savomis rankomis pagražintas margutis bus nugalėtojas kiaušinių ridenimo rungtyje. Džiaugiamės, kad šias Velykas galėjome paminėti dienos centre, laikantis visų saugumo reikalavimų.

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close