Keičiasi autobusų maršruto Nr. 7 Prienai – Veiveriai per Klebiškį, Šilavotą eismo tvarkaraštis

Informuojame, kad nuo 2021 m. kovo 23 d. keičiasi reguliaraus susisiekimo autobusų maršruto Nr. 7 Prienai – Veiveriai per Klebiškį, Šilavotą eismo tvarkaraštis. Patikslinimas: vietoje buvusio išvykimo iš Prienų laiko – 12.00 val. tikslinamas išvykimo laikas – 14.00 val.  Taip pat informuojame, kad nuo kovo 24 dienos UAB „Kautra” atnaujina 28 papildomus tarpmiestinio susisiekimo reisus. Dalis jų aktualūs Prienų rajono gyventojams. Atnaujintus autobusų grafikus ir bilietus rasite internete autobusųbilietai.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close