Papuošalai: ką verta žinoti apie tauriuosius metalus?

Papuošalai – svarbus atributas, kurį pasitelkę, galime sukurti estetiškesnę, išskirtinesnį bei originalesnį įvaizdį. Tačiau tai pat nereikia pamiršti, kad kone visi papuošalai – žiedai, kaklo vėriniai, apyrankės, auskarai, turi tiesioginį sąlytį su mūsų oda. Taigi, labai svarbu rinktis tik tuos papuošalus, kurie pagaminti iš medžiagų, nedarančio neigiamo poveikio jūsų odai. Taurieji metalai sudaro labai didelį pasirinkimą, skubame apžvelgti populiariausius pasirinkimus.

Auksas

Kas gali būti geriau už jums patinkantį papuošalą? Tai – jums patinkantis papuošalas, kuris gamintas iš teigiamą poveikį jūsų odai darančio taurioji metalo. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent auksas yra vienas iš tų nedaugelio tauriųjų metalų, kuris padeda išsaugoti odos jaunystę. Štai, kodėl, būtent aukso dulkelės dažnai yra naudojamos veido kremų, serumų ar kaukių gamyboje. Na, o, jei rinksitės tik iš šios žaliavos pagamintus papuošalus, taip pat džiaugsitės teigiamu jų poveikiu.

Platina

Dažnu pasirinkimu tampa iš platinos pagaminti papuošalai. Populiarūs yra ir iš platinos pagaminti papuošalai. Verta pastebėti, kad tai yra iš tiesų puiki investicija, kadangi iš šio tauriojo metalo pagaminti papuošalai yra ne tik labai estetiški, bet ir padeda susikoncentruoti protinį bei intelektualinį darbą dirbantiems žmonėms.

Žalvaris gali pakeisti spalvą

Nors netinkamai prižiūrimi papuošalai gali pakeisti savo spalvą, nepriklausomai nuo to, iš kokių žaliavų jie bus pagaminti, dėmesį verta atkreipti į tai, kad žalvariniai papuošalai (net ir tuo atveju, jei juos prižiūrėsite itin kruopščiai), ilgainiui vis tiek pakeis spalvą. Taigi, nors odai nepakenksite, gali būti, kad jūsų nebetenkins papuošalo išvaizda.

Sidabro pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis

Populiarūs yra ir sidabriniai gaminiai, pasižymintys labai patrauklia kaina ir estetišku vaizdu. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad ši žaliava turi ir itin teigiamai vertinamų priešuždegiminių savybių. Taigi, nieko keista, kodėl iš sidabro pagamintus papuošalus nuolat nešiojantys žmonės, rečiau serga įvairiomis ligomis.

Taigi, belieka tik pridurti, kad perkami papuošalai internetu skiriasi ne tik dizaino ypatybėmis ar naudojamomis technologijomis jiems sukurti, bet ir tuo, iš ko jie yra pagaminti ir, kaip tai turės įtakos jūsų odai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close