Ėjikų sėkmė Klaipėdoje

Praeitą savaitgalį, Klaipėdoje, vyko Lietuvos žiemos uždarų patalpų jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir birštoniečiai.

Jaunučių grupėje, 2 km sportinio ėjimo rungtyje, Armanda Tolytė iškovojo aukštą III vietą, nuotolyje sugaišusi 11.17,53 sek. Berniukų grupėje, 3 km sportinio ėjimo nuotolyje, trečias finišavo Nojus Butėnas (17.36,71 sek.). Sportininkai buvo apdovanoti bronzos medaliais ir diplomais.

Rajonų grupėje Birštono lengvaatlečiai iškovojo aukštą 10 vietą. Sveikiname jaunuosius sportininkus bei jų trenerius Povilą ir Joną Juozaičius.

N. Kvietkauskaitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close