Birštono gyventojams ir svečiams pristatomas Eismo srautų kontrolės ir automobilių statymo vietų Birštono mieste organizavimo planas-studija

Birštono kurortui nuolat atsinaujinant, siekiant gerinti kokybiško poilsio kurorte sąlygas, sprendžiant automobilių srautų, stovėjimo vietų problemas, pristatome Eismo srautų kontrolės ir automobilių statymo vietų Birštono mieste organizavimo planą-studiją.

Plano-studijos tikslas – sumažinti autotransporto taršą Birštono miesto centre, padidinti kelionių bevarikliu transportu skaičių, integruoti žmones su specialiais poreikiais į bendrą eismo sistemą, sukurti automobilių statymo ir laikymo mieste ir jo prieigose sistemą bei pateikti techninius sprendinius. Studija buvo pristatyta Saugaus eismo komisijai ir Birštono savivaldybės tarybos posėdžio, vykusio š. m. vasario 12 d., metu.

Kviečiame gyventojus susipažinti su planu-studija (www.birstonas.lt) ir pateikti savo pasiūlymus bei įžvalgas iki kovo 10 dienos. Pasiūlymus siųskite Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjui Edvardui Citvarui, el. p. edvardas.citvaras@birstonas.lt ir Birštono savivaldybės Saugaus eismo komisijos nariui Irmantui Adamoniui, el. p. irmantas.adamonis@birstonas.lt.

Birštono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close