Pasitarime su seniūnais aptarti projektų įgyvendinimo klausimai

Vasario 17 d. įvyko nuotolinis pasitarimas su seniūnais, kuriame dalyvavo Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, administracijos direktorė J. Zailskienė, Prienų rajono vietos veiklos grupės pirmininkė V. Žliobienė, specialistai.

V. Žliobienė pristatė Prienų rajono VVG kartu su 8 partneriais ruošiamą įgyvendinti puošnų teritorinį projektą „Žydinti Lietuva“, kurio metu bus galimybė rajono kaimų erdves papuošti žydinčiomis vienmetėmis gėlėmis. Prienų rajono savivaldybei kaip projekto partnerei numatyta 6000 Eur, kurie bus paskirstyti 8 rajono kaimiškosioms seniūnijoms. Galimybę teikti idėjas ir paraiškas turi viena iš bendruomenių kiekvienoje seniūnijoje. Pasitarimo metu seniūnai paraginti su vietos bendruomenėmis aptarti, kuri bendruomenė teiks projektą, ir iki vasario 26 d. pateikti Prienų VVG idėjas ir preliminarias sąmatas. Tikimasi, kad įgyvendinti projektai papuoš seniūnijų aplinką, suteiks grožio, spalvų įvairovės, vidinio žmonių pasitenkinimo ir skatins bendruomenes tokias iniciatyvas tęsti ne vienerius metus. Prie projektų įgyvendinimo biudžeto lėšomis taip pat prisidės Savivaldybė.

Seniūnams priminta nepamiršti ir bendruomenių iniciatyvų projektų, susijusių su kaimo bendruomenės materialinės bazės stiprinimu, t. y. ilgalaikio materialinio turto įsigijimu. Numatyta parama iki 10000 Eur ir iki 20 proc. savivaldybės biudžeto dalis. Anksčiau projekte dalyvavusios bendruomenės yra įsigijusios įgarsinimo aparatūros, tautinių rūbų. V. Žliobienė paragino nepraleisti galimybės pasinaudoti finansine parama, nes, anot jos, ateityje vietos veiklos grupių finansavimas mažės net 35 proc., daugiau dėmesio bus skiriama verslui.

Pasitarimo metu taip pat buvo aptarti su žiemos sezono sunkumais susiję klausimai.  

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close