Profesionalių gamintojų programiniai sprendimai kasoms

Reikalingi naujausi programiniai sprendimai kasoms, leisiantys greičiau ir patogiau vykdyti prekybinius procesus? Skaitote kaip tik ten, kur ir reikia, nes šiame straipsnyje gausite aibę naudingos informacijos bei rekomendacijų. Sužinokite daugiau apie profesionalių gamintojų pasiūlymus ir išsirinkite mažmeninei prekybai tinkamos įrangos gera kaina!

Visos prekybinės funkcijos viename

Pasirūpinti moderniausia programine įranga yra ne tik verta, tačiau dažnu atveju ir būtina – su ja sutaupysite laiko ir pasieksite dar geresnius rezultatus. Naujoje programinėje įrangoje yra numatytos svarbiausios funkcijos, kurių gali prireikti užsiimant mažmenine prekyba įvairiose srityse. Įranga gali būti specialiai pritaikoma pagal įvairius prekybos poreikius.

Kokie privalumai būdingi?

  • Didelis klientų aptarnavimo greitis, o tai reiškia mažesnes eiles prie kasų ir visada patenkintus klientus;
  • lengvas ir patogus kasininkų darbo laiko kasoje valdymas;
  • dar patogesnis pardavimų informacijos kaupimas, saugojimas, importavimas ir eksportavimas;
  • lengvas įrangos pritaikymas skirtingiems poreikiams;
  • didelė funkcijų gausa, nuolaidų, lojalumo kortelių, čekių nuskaitymas ir kt.

Pamirškite nepatogumus, kai atsiskaityti galima tik kasoje ir konsultantas negali pilnai atlikti savo darbo. Naudojantis modernia programine įranga, galimas taip pat ir mobilus prekių pardavimas konsultantui priėjus prie pirkėjo. Tai ne tik patogus, bet ir itin efektyvus prekybai būdas.
Profesionalūs programiniai sprendimai kasoms pagal įvairius poreikius! Pasirūpinkite modernia programine įranga, kuri leis dar greičiau ir patogiau vykdyti svarbiausius prekybos procesus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close