Išrinkti Prienų r. savivaldybės apdovanojimų „Dėkingumas“ nominantai

Prienų r. savivaldybės apdovanojimai „Dėkingumas“ įsteigti 2007 m. ir skiriami labiausiai nusipelniusiems Prienų krašto žmonėms už uolų ir sąžiningą darbą, už svarų indėlį kuriant rajono gyventojų kultūrinę, ekonominę, socialinę ir dvasinę gerovę, už reikšmingus neatlygintinus darbus bendruomenės labui.
   Įstaigos, įmonės, asociacijos ir gyventojai siūlė kandidatus 2020 metų nominacijoms gauti.
   Pateiktus pasiūlymus 2021 m. vasario 12 d. svarstė ir nominacijas paskyrė Prienų r. savivaldybės mero potvarkiu sudaryta darbo grupė. Darbo grupės pirmininkas – meras Alvydas Vaicekauskas, nariai: Martynas Butkevičius – Prienų ūkininkų sąjungos pirmininkas; Agnė Dargužienė – Prienų rajono savivaldybės mero patarėja; Lina Dužinskienė – Kauno prekybos, pramonės ir amatų atstovybės Prienuose vadovė, UAB „Ekofrisa“ direktorė; Vaidas Kupstas – Prienų rajono savivaldybės bendruomenių asociacijos pirmininkas; Gediminas Olsevičius – UAB „Wilara“ direktorius; Mantvydas Prekevičius – laikraščio „Naujasis Gėlupis“ redaktorius; Vaclovas Sinkevičius – VšĮ „Krašto vitrina“ vadovas; Ramutė Šimukauskaitė – Prienų rajono ir Birštono miesto laikraščio „Gyvenimas“ redaktorė; Jūratė Zailskienė – Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorė.

   2020 m. „Dėkingumo“ nominantai:
   „Metų šviesuolis“ – Violeta Purvinienė, VšĮ Prienų ligoninės gydytoja;
   „Metų poelgis“ – Milda Skučas-Napjus, Rimorystės muziejaus Veiveriuose mecenatė;
   „Už savanorystę“ – Karolina ir Edgaras Kudzinskai, Naravų k. (Prienų sen.) gyventojai;
   „Už Prienų vardo garsinimą“ – Česlovas Iškauskas, žurnalistas, politikos apžvalgininkas;
   „Už gyvenimo pasiekimus“ – Danutė Stankevičienė, Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktorė;
   „Už indėlį į Prienų krašto ekonomikos augimą“ – Albina Tankevičienė, individualios įmonės vadovė.
 
   Atsižvelgiant į darbo grupės siūlymą ir pritarus Prienų r. savivaldybės tarybai, Prienų miesto garbės piliečio vardas (po mirties) bus suteikiamas Juozui Lukšai-Daumantui – legendiniam partizanui, Lietuvos rezistentui.


Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close