Faktai, kurių galbūt nežinojote apie išrūgų baltymus

Kad išrūgų baltymai whey protein yra sveikatai naudingas produktas, kurį verta rinktis kiekvienam, siekiančiam tam tikrų išvaizdos bei savijautos pokyčių, tai žino ko gero, visi. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad būtent apie šį produktą galima pateikti ir labai daug įdomių bei svarbių faktų, kurie gali pakeisti net ir jūsų priimamus sprendimus. Gali būti, kad susipažinę su šiais faktais suprasite, kad būtent šis produktas yra vienas reikalingiausių jums ir iš karto nuspręsite įtraukti į savo kasdienį racioną.

Sportuojantiems žmonėms naudingi dėl įvairių priežasčių

Dažnas žino, kad išrūgų baltymai yra labai naudingi sportuojantiems žmonėms, tačiau daugelis labai nustemba sužinoję, kad iš tiesų šis gaminys puikiai pasitarnauja dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui: padeda priaugti raumenų masės, didina jėgą, leidžia atsistatyti po didelių fizinių krūvių. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad išrūgų baltymai, tai – vienas produktas, teikiantis įvairiapusę naudą.

Padės priaugti svorio

Nors šiandien ypač daug yra kalbama apie antsvorį bei nutukimą ir apie šių procesų daromą žalą žmogaus sveikatai, o taip pat ir apie tai, kaip reikėtų kuo greičiau ir lengviau atsikratyti nereikalingų kilogramų, nereikia pamiršti, kad tūkstančiai žmonių visame pasaulyje siekia priešingo efekto, t.y., nori priaugti svorio. Tokie žmonės renkasi įvairius būdus, tačiau bene dažniausias – riebių, saldžių, kaloringų patiekalų įtraukimas į kasdienį racioną. Ir iš tiesų, nors šių patiekalų vartojimas yra greitas bei efektyvus būdas priaugti taip išsvajotų kilogramų, nereikia pamiršti, kad šiuose patiekaluose nėra nieko, už ką jūsų organizmas galėtų jums padėkoti. Vadinasi, reikia ieškoti sveikesnių alternatyvų – t.y., rinktis tokius produktus, kurie leistų priaugti svorio, tačiau nekenktų jums. Taigi, belieka tik paklausti: o, ar žinojote, jog būtent išrūgų baltymai yra vienas tokių produktų?

Taigi, kaip matyti, išrūgų baltymai (whey protein) yra vienas iš tų produktų, kuris teikia įvairiapusę naudą sportuojantiems žmonėms, o taip pat – puikiai tinka svajojantiems priaugti svorio. Tad, jei siekiate šių tikslų, pats metas įtraukti išrūgų baltymus į savo racioną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close