Sausio 27-osios rytas Lietuvoje

Sausio 26 d. naktį ir dieną iškritus ir tebekrentant gausiam sniegui, Lietuvoje susiduriama su papildomais rūpesčiais. Gausiai šlapiu sniegu apsnigti medžiai lūžta nutraukdami elektros bei ryšio tiekimo linijas. Sausio 27-osios rytą tamsoje pasitiko net 55 000 elektros vartotojų. Lūžtantys medžiai griūna ir ant kelių. Tuo tarpu dauguma kelių dėl gausaus sniego yra nenuvalyti, slidūs, todėl šiuose keliuose įvyksta smulkūs, techniniai eismo įvykiai arba nesuvaldyti automobiliai, tiesiog, nuskrieja nuo kelio. Į padarinių likvidavimo darbus ugniagesiai-gelbėtojai per paskutinę parą vyko daugiau nei 300 kartų.

Daugiausiai elektros gedimų – pietryčių Lietuvoje. Sunkiausiai pravažiuojami keliai – pietų Lietuvoje. Tarp sunkiai pravažiuojamų kelių patenka ir kelias Kaunas-Prienai. Sudėtingos eismo sąlygos jame tęsiasi nuo Išlaužo iki Mačiūnų k.

Taip pat, pranešama apie sudėtingą kelio būklę Lietuvos pasienyje. Vairuotojai praneša, jog Pietvakarių Lietuvos keliuose, kuriuose nesimato jų ribų, vairavimo sąlygos pagerėja tik kirtus Lietuvos-Lenkijos sieną – čia, pasak jų, kelių priežiūra kokybiškesnė.

Tuo tarpu interneto platybėse vyrauja ir linksmos nuotaikos, nes padaugėjus ekstremaliems įvykiams dėl gamtos sąlygų, iš kelių pradingo greičio arba judėjimo kontrolę vykdantys policijos ekipažai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close