Prienų Nemuno pradinės mokyklos mokinių vokalinis ansamblis koncertavo LR Seime

2012 m. birželio 13 d. Lietuvos Respublikos Seime buvo paminėta Gedulo ir vilties diena. Šiame renginyje koncertinę programą atliko sakralinės muzikos konkurso „Giesmių giesmelė“ laureatai.  Tarp jų ir Prienų Nemuno pradinės mokyklos mokinių vokalinis ansamblis.

    Mokiniams buvo suorganizuota ekskursija po Seimą. Galėjome pasiklausyti seimo narių, gimusių tremtyje, prisiminimų.  Vyko Henriko Cipario parodos „Lietuvos kančia“ ir parodos „Vizitėlės – pasipriešinimo liudininkės“ (iš D. Akstino rinkinių) pristatymas Parlamento galerijoje.

Buvo pristatyta knyga „Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai“ (2012 m.)

     Renginyje skambėjo „Giesmių giesmelės“ laureatų dainos Tėvynės tematika, sakraliniai kūriniai.

Dalyvaudami šiame renginyje, mokiniai tarsi dalyvavo netradicinėje pilietiškumo pamokoje, kur turėjo galimybę išgirsti gyvą tremties liudininkų žodį,  pamatyti Lietuvos kančią atspindinčius meno kūrinius.

     Džiaugiamės, kad  mūsų  mokyklos vardas ir mūsų mokinių dainos suskambėjo ir LR Seime.

Mokytoja R. Juodsnukienė

 Muz mokytoja Lina Suchorukovienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close