AB Birštono Sanatorija „Versmė“ pradeda teikti reabilitaciją po vidutinės ar sunkios formos „Covid-19“ ligos

Nuo sausio 11 d. sanatorijoje „Versmė“ reabilitacijai priimami po vidutinės ar sunkios „Covid-19“ ligos formos pasveikę asmenys. Reabilitacinės programos metu bus teikiamos fizinę ir psichologinę sveikatą atstatančios procedūros, gydomi daugeliui pacientų pasireiškiantys, šios klastingos ligos sukelti, liekamieji reiškiniai. Programa sudaryta vadovaujantis LSMU Kauno klinikų reabilitologų rekomendacijomis. Rekomenduojamas reabilitacijos laikotarpis – nuo 10 iki 14 dienų.

„Esant situacijai, kad vidutine ar sunkia forma persirgusiems „Covid-19“ liga asmenims medicininės reabilitacijos išlaidų valstybė nekompensuoja, nusprendėme kaip įmanydami prisidėti prie asmenų, persirgusių „Covid-19“ tolimesnio gydymo. Su ligos padariniais kovojantys asmenys, atvykę į sanatoriją su šia programa turės susimokėti tik už būtinąsias reabilitacijai skirtų sąnaudų išlaidas. Mūsų misija – padėti klientams atsistatyti po sunkių ligų ir teikti sveikatinančias procedūras, neleidžia tiesiog laukti, kol šios klastingos ligos liekamieji reiškiniai atsitrauks. Nerimstantys klientų skambučiai ir klausimai, ar galima atvykti į sanatoriją reabilitacijai po „Covid-19“ ligos, patvirtino programos reikalingumą, todėl ėmėmės veiksmų ir, laikantis griežtų reikalavimų, padėsime žmonėms atstatyti sveikatą. Jau kuris laikas ruošiamės šiai programai, įsigijome reikalingą aparatūrą ir priemones, kurios būtinos tokio pobūdžio paslaugoms teikti.“ – teigia Birštono sanatorijos „Versmė“ direktorė Rasa Noreikienė.

Reabilitacija po vidutinės ar sunkios „Covid-19“ ligos skirta asmenims, kurie yra pasveikę po ligos, nekarščiuoja, nevartoja antipiretikų bei turi gydytojo patvirtintą pažymą apie pasveikimą. Kiekvienam atvykusiam klientui bus atliekamas sveikatos būklės įvertinimas, reabilitacijos procedūros parenkamos pagal esamą paciento sveikatos būklę, atsižvelgiant į gretutines ligas. Programos vykdymo metu klientams bus atliekami veninio kraujo imunoglobulino IgG tyrimas susidariusio imuniteto stiprumo lygiui nustatyti bei antikūnų tyrimas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close