Naujųjų metų sutikimo vakarą užges miesto ir seniūnijų kalėdinių eglių žiburiai

Prienų r. savivaldybė, palaikydama Lietuvos policijos generalinio komisaro Renato Požėlos raginimą atsisakyti naujametinių fejerverkų ir išjungti Kalėdų egles bei siekdama užkirsti kelią galimam žmonių būriavimuisi viešosiose erdvėse, priėmė sprendimą gruodžio 31-ąją nuo 22 val. išjungti šviečiančius eglių papuošimus Prienų mieste ir seniūnijų aikštėse. Apšvietimas bus vėl įjungtas kitos dienos rytą. Taip pat atsisakyta naujametinių fejerverkų.
   Nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. policija atnaujins judėjimo kontrolę numatytuose postuose.
   Savivaldybės vadovai prašo visų gyventojų atsižvelgti į šiandieninę situaciją ir Naujuosius metus sutikti namuose, šventinėmis dienomis niekur nevykti be rimtos priežasties, laikytis karantino apribojimų ir specialistų rekomendacijų.

 Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close