KĄ KALBA KALĖDŲ NAKTIES GYVULIUKAI

Sakyk kaip nori, tačiau stebuklų būna – ne dažnai, tik ypatingom akimirkom. Kai kurių jų niekada taip ir nesulauki, kiti iškrinta sykį gyvenime. O dar kitus padovanoja kiekvienos Kalėdos.

  Ar girdėjai, kaip Kūčių naktį, tada, kai turi gimti Kalėdos, prakalba gyvuliukai? Ką jie sako?

  Jų tariama žinia paprasta, nes savo pasauliuose jie nemoka išradinėti nebūtų dalykų. Jie pasakoja apie savo dieną ir naktį, apie vienos dienos svajones. Nes po dienos bus nauja naktis ir jie galės svajoti toliau. Iš jų nelauk pagiriamųjų žodžių sau, jie negyvena tavo pasaulio rūpesčiais. Tiesiog, jie gyvena. Daugelis – labai laimingai…

  O dabar – ta trumpa akimirka, kai ir mes galime išgirsti gyvuliukų kalbą. Prisiglauskime, nurimkime. Klausykimės… Ar išgirdote? Ar pajautėte? Tik nesakykite, kad stebuklo nebuvo!

  Kada jo laukti vėl? Greitai, per kitas Kalėdas. Tada gyvuliukai vėl kalbėsis ir visi, norintys jų klausytis, būtinai išgirs…

Selemonas Paltanavičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close