Birštono savivaldybė ir Birštono policijos komisariatas informuoja, kaip bus galima patekti į kurortą artimiausias tris savaites, įsigaliojus griežtesniam karantinui Lietuvoje.

              Įgyvendinant sugriežtintus karantino reikalavimus šalyje dėl judėjimo ribojimų kontrolės nuo 2020 m. gruodžio 16 d. iki 2021 m. sausio 3 d. ribojamas asmenų išvykimas už savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų.

 Nuo gruodžio 18 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. visoje šalyje policijos kontrolės postai prie įvažiavimų į miestus bus:

– nuo gruodžio 18 d. 13 val. iki gruodžio 20 d. 21 val.

– nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki gruodžio 27 d. 21 val.

– nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

            Birštono savivaldybėje taikomų judėjimo apribojimų ypatumai:

– Policijos kontrolės postas bus prie įvažiavimo į miestą, prie žiedo, B. Sruogos gatvėje. Policijos pareigūnai kontroliuos įvažiavimą į kurortą.

– Įvažiavimas į Birštono miestą N. Silvanavičiaus gatve (nuo A16 kelio) bus uždarytas.

– Visą šį laikotarpį Birštono savivaldybės teritorijoje aktyviai patruliuos policijos ekipažai, esant būtinumui, į pagalbą bus pasitelkiami šauliai ir policijos rėmėjai.

            LR Vyriausybės pakeistose karantino sąlygose numatyta, kad ribojimai nebus taikomi vykstant į tarptautinius keleivių maršrutus aptarnaujančius oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų, į savo gyvenamosios vietos savivaldybę, dėl artimųjų giminaičių mirties, atlikti darbo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, dėl sveikatos priežiūros paslaugų, dėl kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykti į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę neišvengiamai būtina. Taip pat ribojimai netaikomi asmenims – vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams, vykstantiems į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto, priklausančio vienam iš šeimos ar namų ūkio narių nuosavybės teise.

            Raginame visus susitelkti ir elgtis protingai bei atsakingai. Policija ir savivalda intensyviai ruošiasi, kad kiekvienas važiuojantis į kitą savivaldybę turėtų būti pasirengęs pagrįsti savo kelionės tikslą. Nėra tikslo kuo daugiau asmenų nubausti ir kuo daugiau pažeidėjų užfiksuoti, svarbiausia – visų mūsų sąmoningumas ir supratimas, kad tik saugodami vieni kitus pasieksime geresnių rezultatų pažabodami koronaviruso plitimą.

              Atsakymus į klausimus susijusius su judėjimo ribojimu tarp savivaldybių galite rasti šioje nuorodoje:

https://policija.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-informacija-del-judejimo-ribojimu-atsakymai-i-klausimus-nuolat-atnaujinama

              Tik neradę atsakymų į Jums rūpimus klausimus, skambinkite Policijos informacijos teikimo telefonu – 8 700 60000.

            Birštono policijos komisariato informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close