MIELIEJI,

Besitęsiančioje karantino kasdienybėje nerimastingai laukiame šv. Kalėdų. Šios Kalėdos bus kitokios… Tylesnės. Ramesnės. O kažkam – galbūt vienišesnės… Tik visai nesenai supratome, kaip svarbu apkabinti savo artimą…

Kasmet prieš Kalėdas susiburdavome bendruose renginiuose. Jų metu rinkdavome lėšas vienišų, vargstančių senelių sriubai. Ją maltiečių savanoriai du kartus savaitėje tiesiai iš progimnazijos valgyklos neša globojamiems senoliams, kuriems šis laikotarpis paaštrino vienatvę, nerimą ir nesaugumą.

Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos maltiečiai kviečia miesto bendruomenę prisijungti prie vykdomos akcijos „Pasidalinkime gerumu“. Tegul maltiečių atneštas dubenėlis sriubos bus mūsų visų artumo, apkabinimo ir vilties ženklas. Dabar tinkamas metas pajusti, kad esame atsakingi ne tik už save, bet ir už kitus. Sena tiesa byloja „Vargšui ištiesk ranką“ (Sir 7, 32}. Perženkime abejingumo barjerą, pasidalinkime savo gerumu…

Tegul geri darbai įprasmina šv. Kalėdų laukimą.

Prienų grupės sąsk. nr.

LT384010051004154707

Prienų maltiečiai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close