Atnaujinti laiptai į „Kalnų“ sodininkų bendriją

Prienų r. savivaldybė, siekdama gerinti žmonių gyvenamąją aplinką ir kokybę, nuosekliai stengiasi atnaujinti visus laiptus į gyvenamuosius kvartalus, esančius sodininkų bendrijose ar šalia jų.

Prieš savaitę buvo atnaujinti mediniai laiptai iš Revuonos g. į sodininkų bendriją „Kalnai“. Laiptų ilgis – 70 m, kitoje turėklų pusėje pritvirtinta medinė juosta, kad dviratininkams būtų patogu vesti dviračius.

Darbus, kainavusius beveik 12000 Eur, atliko UAB „Prienų butų ūkis“.

Prieš keletą metų buvo įrengti laiptai į sodininkų bendriją „Vandenis“. Kitais metais bus ieškoma lėšų atnaujinti laiptams iš Revuonos gatvės į Šviesos ir Ateities gatves.

Iš šešerių medinių laiptų į sodininkų bendrijas ir šalia jų esančius gyvenamuosius kvartalus likę neatnaujinti dveji.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close