Jiezno kraštiečių bendruomenės svetainė jau pasiekiama nariams

Sukūrusi naują skaitmeninį įrankį, Jiezno kraštiečių bendruomenė plačiau skleidžia informaciją apie aktualius įvykius bei savo veiklas, taip siekdama suburti bendruomenę internetinėje erdvėje.                       

Jiezno kraštiečių bendruomenė sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame nacionaliniame Bendruomenių įtinklinimo konkurse. Ji tapo viena iš 120-ies bendruomenių laimėtoja ir sėkmingai įgyvendino savo projektą – sukūrė internetinę svetainę.

Bendruomenė buvo įkurta 2017 m. ir jų pagrindinė veikla – kraštiečių kūrybinių darbų pristatymas visuomenei. Tačiau, kad tai vyktų sklandžiai, organizacijai trūko šiuolaikiškų, modernių skaitmeninių įrankių. Pasinaudoję Bendruomenių įtinklinimo konkurso teikiamomis galimybėmis, išsikėlė tikslą – sukurti internetinę svetainę. Šis projektas buvo ypač svarbus visai organizacijai, nes naujojoje skaitmeninėje erdvėje planuota skelbti informaciją apie bendruomenės veiklą ir sukurti erdvę, kurioje nariai galėtų bendrauti vieni su kitais.

Sukurta svetainė www.jkb.rf.gd/ atlieka daug funkcijų: veikia forumas, kuriame nariai gali prisiregistruoti ir bendrauti, rašyti atsiliepimus, siūlyti straipsnius ar mokomąją medžiagą, konsultuoti vieni kitus. Internetinėje svetainėje galima rasti ir pramogų – sukurtas dėlionės žaidimas, kuriame vartotojas gali surinkti paveikslėlį iš skirtingų detalių. Taip pat, skelbiamos aktualios naujienos, susijusios su Jiezno kraštu. Čia galima rasti svarbiausią informaciją apie vieną populiariausių bendruomenės renginių – vasaros kino seansus, kuriuos organizavo Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras.

Bendruomenės narys Dinas Šulskis teigia, kad dalyvavimas projekte „Prisijungusi Lietuva“ atskleidė daug naujovių ir įdomybių. „Džiaugiamės šia galimybe, kurią naudojame bendruomenės reikmėms: dalyvavimui seminaruose, internetinės svetainės kūrimui, renginių organizavimui.“ Jis sako, kad projekto veiklas visi bendruomenės nariai vertina teigiamai ir mielai jose dalyvauja.

Apsilankykite bendruomenės internetinėje svetainėje www.jkb.rf.gd/ ir iš arčiau pamatykite įtinklintos bendruomenės gyvenimą.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close