Ne visi naujos valdančiosios koalicijos planai pavyko

Ketvirtadienį vykstantis Prienų rajono savivaldybės Tarybos posėdis, ne tik patvirtino jau mėnesį laiko vyraujančius gandus, bet ir sukėlė naują klausimų, bei staigmenų laviną.

Jau kurį laiką opozicija bandanti nuversti administracijos direktorių Algį Marcinkevičių, bei nepatenkinta mero pavaduotojos Loretos Jakinevičienės darbu, pagaliau sutarė sudaranti koalicija su jau valdančiojoje koalicijoje buvusiais socialdemokratais. Pasinaudojant ta proga, turėjo įvykti pilnas valdžios perėmimas, atlaisvinant ir jau naujos koalicijos nariams užimant administracijos direktoriaus ir mero pavaduotojo vietas. Pirmasis klausimas, kaip ir planuota, pareiškus politinį nepasitikėjimą mero pavaduotojai L. Jakinevičienei buvo išspręstas naujosios koalicijos naudai – už nepasitikėjimo pareiškimą, bei L. Jakinevičienės atleidimą slaptame balsavime balsavo 14 narių (norint pasiekti pergalę, reikalinga daugiau kaip pusės Tarybos narių balsai, t.y. 13), prieš – 11. Antru klausimu, balsuojant dėl nepasitikėjimo A. Marcinkevičiumi, įvykiai pasisuko šiek tiek neplanuotai. Už balsavus 12 narių, prieš – 11 ir radus 2 biuletenius sugadintus, nuversti administracijos direktoriaus – nepavyko.

Naujajai koalicijai pasiūlius naujuoju mero pavaduotoju Leoną Sakalavičių – vėlgi susitarti nepavyko. Prieš jo kandidatūra balsavo 16 narių.

3 thoughts on “Ne visi naujos valdančiosios koalicijos planai pavyko

  1. Nu durnių laivas Prienų savivaldybė. Valdžia kaip valdžia buvo, tik viens pons ūkininkas vis neršė neršė. Nu ir ką tuo pasiekė? Savo ambicijas patenkino? Nieko nebus iš naujai formuojamos daugumos, cirkinasi raudonieji nors tu ką ir rajono žmones juokina.

  2. Bet kaip nepasisekė poniai, kuri 100 kartų protingesnė už administracijos direktorių. Ir vėl liko ant ledo, kaip ir konservatorius, kurį statyk bet kur kur tik atsilaisvina vieta. Nereikia jam nei aukštojo išsilavinimo užtenka kolegijos baigimo 2009 metais. Toks geras vicemeras buvo prie ūkininko, nei girdėt nei matyt buvo, dirbo žmogus. Tik kodėl dabar jo nepaskyrė.

  3. Nu šaunu, kad ūkininkas Vaicek’ovskis liko it musį kandis.
    O kur dingo šaunioji rajono gelbėtoja Zabl’ockaja? Su Sakal’ėliu ants sparnukų (vis pigiau)galėtų palėkėt į Norvus, tep sakant ten padirbėts…

Comments are closed.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close