Pirmosios socialinės darbuotojos paskutinę darbo dieną – vadovų, kolegų dėkingumas ir gėlės

Gyvenimo metus matuojam nuveiktais darbais ir sutiktais žmonėmis. Darbų per beveik tris dešimtmečius vienoje įstaigoje nuveikta daug ir prasmingų, kasdien rūpinantis ir dovanojant visą dėmesį silpnesniems, slegiamiems negalios ar vienišumo jausmo, laukiantiems vilties ir pastiprinimo. Kartu padedant jaunesniems kolegoms, dalijantis su jais paties kurta ir kaupta patirtimi, kurios nekeistum į jokią kitą. Tai apie Dalę Šimukauskienę – Prienų globos namų socialinę darbuotoją, Socialinio darbo skyriaus vadovę bei pirmąją socialinę darbuotoją Lietuvos socialinės globos sistemoje, ne kartą aukščiausiais apdovanojimais įvertintą Lietuvoje ir Prienų krašte.

Spalio 30 d. buvo paskutinė D. Šimukauskienės darbo diena globos įstaigoje. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė Savivaldybės vardu padėkojo ilgametei darbuotojai už profesionalų, nuoširdų ir atsakingą darbą, socialinio darbo prestižo didinimą asmeniniu pavyzdžiu, gražų bendradarbiavimą su Savivaldybe, įteikė padėką, puokštę gėlių ir atminimo dovaną.

Viename pokalbyje su žurnalistu D. Šimukauskienė yra paminėjusi, kad šiame darbe svarbiausia yra dėmesys žmogui ir individualūs pokalbiai. „Ateityje nė vienas neišsiversime be socialinio darbuotojo ar jo padėjėjo. O geras socialinis darbas gali pakelti tautos moralinį lygį, kuris, beje, labai priklauso nuo požiūrio į senatvę, negalią, silpnesnį žmogų“, – tuomet sakė D. Šimukauskienė.

Direktorė Inga Barkauskienė pažymėjo, kad D. Šimukauskienė buvo tikra savo darbo profesionalė ir atsakinga, rūpestinga, tolerantiška darbuotoja.

Gausiai susirinkęs kolektyvas išlydėjo savo bendruomenės narę į naują gyvenimo etapą su viltimi, kad nenutrūks bendravimas ir pradėti darbai Trečiojo amžiaus universitete, o buvusi kolegė skirs daugiau dėmesio sau ir savo pomėgiams.

Darbo karjerą baigusi D. Šimukauskienė padėkojo už jautrius žodžius ir įvertinimą Savivaldybės vadovams, kolegoms, pažadėdama susirasti naujų pomėgių ir toliau bendrauti, susitikti kitose veiklose.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close