PAKELIAUKIME PO PRIENŲ KRAŠTĄ!

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka 2020 m. įgyvendino tęstinį projektą IŠMANUSIS KELIAS „200 KM. PRIENIŠKIŲ PĖDOMIS“, pristatantį kultūrinio turizmo maršrutą „Justino Marcinkevičiaus keliu“ bei virtualų ir interaktyvų Prienų krašto lankytinų vietų paketą, papildytą naujais objektais ir pritaikytą stebėjimui virtualios realybės akiniais. Nauja paslauga vartotojams – edukaciniai užsiėmimai su virtualiais akiniais – suteikia neribotas galimybes pasinerti į spalvingą ir įspūdžių pilną virtualų Prienų krašto pasaulį, realistiškai atkuria atokiausias krašto vietoves, rašytojų tėviškes, kultūros, architektūros, archeologijos, gamtos paveldo, sakralinius objektus, muziejų ekspozicijas, jų rinkinius bei atskirus eksponatus. Projektas IŠMANUSIS KELIAS „200 KM. PRIENIŠKIŲ PĖDOMIS“ įgyvendintas LR kultūros tarybos ir Prienų rajono savivaldybės lėšomis.

Plačiau https://www.prienubiblioteka.lt/prienu_krastas/

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close