Savivaldybės vadovų susitikimas su investuotojais

Prienų r. savivaldybė daug prisidėjo prie infrastruktūros Stadiono ir buvusių kareivinių mikrorajone sutvarkymo, o tai paskatino investuotojus pradėti statybas – rekonstruoti pastatus ir įrengti naujus butus, kurių stygius Prienuose labai jaučiamas. Buvęs specialiosios mokyklos pastatas Kęstučio g. jau rekonstruojamas, darbininkai pluša ir kitame pastate, esančiame Vytenio g. 22. Anot prieš 11 metų iš kitų savininkų šį pastatą įsigijusių verslininkų, imtis butų statybos darbų pastūmėjo palankios sąlygos – pasikeitusi miesto aplinka, išaugęs gyvenamojo būsto poreikis ir palankios kainos.

Spalio 27 d. Prienų r. savivaldybėje susitikę meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, administracijos direktorė J. Zailskienė, pavaduotojas A. Marcinkevičius ir UAB „Minestas“ atstovas aptarė pastato Vytenio g. 22 rekonstrukcijos projektą, kitus rūpimus klausimus.

Sutarta artimiausiu metu su Savivaldybės specialistais išnagrinėti autombilių stovėjimo aikštelės padidinimo galimybes, aptarti apšvietimo įrengimo detales.

Pagal UAB „Minestas“ planą kitų metų pabaigoje rekonstruotame pastate bus įrengti 64 butai. Atnaujintas namas papuoš aplinką, tačiau šalia yra ir daugiau apleistų pastatų. Būtų gerai, kad jų savininkai imtųsi atsakomybės tvarkyti savo turtą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close