Pranešimas dėl paramos verslui

Prienų r. savivaldybė kiekvienais metais skiria tam tikrą lėšų sumą smulkiajam verslui remti. Šiemet dar yra nepanaudotų lėšų. Savivaldybės smulkojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos pirmininkė L. Jakinevičienė ragina verslininkus kreiptis dabar, nelaukti metų pabaigos.

Dėl paramos prašome kreiptis į Prienų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausiąją specialistę Linutę Mikušauskienę tel. (8 319) 61121 arba el. p. linute.mikusauskiene@prienai.lt

Taip pat primename, kad, atsižvelgdama į COVID-19 situaciją ir verslininkų prašymus, Prienų r. savivaldybės taryba yra priėmusi sprendimą atleisti mokesčių mokėtojus nuo Prienų r. savivaldybei nuosavybės teise priklausančių patalpų nuomos mokesčio karantino laikotarpiu. Verslininkai, kurie nuomojasi Savivaldybei nuosavybės teise priklausančias patalpas arba pastatus, gali rašyti prašymus Savivaldybei dėl atleidimo nuo nuomos mokesčio karantino laikotarpiu, t. y. nuo kovo 16 iki birželio 16 d.

Daugiau informacijos verslininkams – Savivaldybės interneto svetainėje skiltyje VERSLUI http://www.prienai.lt/go.php/lit/Verslui.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close