Šiaurės-Baltijos vaikų ir jaunimo projektas „Play for Future“

Spalio 23 dieną Arts Libera International organizuoja Šiaurės-Baltijos vaikų ir jaunimo projektą „Play for Future“. Pagrindinis projekto partneris ir rėmėjas – Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje. Projekto dalyviai ir partneriai – Šiaurės šalių muzikinė grupė „Bandingo“ ir Birštono meno mokykla.

Įvertinus sudėtingą epidemiologinę situaciją ir siekiant išvengti galimo pavojaus dalyvių sveikatai projekto renginiai vyks nuotoliniu būdu. Tai naujas iššūkis organizatoriams ir dalyviams, tačiau tai ir naujos galimybės pritaikyti šiuolaikines komunikacines priemones bei technologijas ir paversti šį projektą dar labiau įnovatyviu ir orientuotu į ilgalaikę perspektyvą.

Tris dienas truksiančių renginių metu vyks susitikimai, kūrybinės-edukacinės dirbtuvės, koncertai, kuriuose grupė „Bandingo“, sudaryta iš Danijos, Norvegijos ir Lietuvos muzikantų, dalinsis gerąja patirtimi ir profesiniais įgūdžiais su minėtų miestų vaikais ir jaunimu. Šis projektas yra labai svarbus ir įdomus Lietuvai, nes jis integruoja švietimo, socialines ir kultūrines temas į visumą ir yra skirtas jaunajai kartai. Projekte numatyta, kad muzika bus naudojama kaip priemonė siekiant stiprinti ir plėtoti jaunimo aktyvumą, sąmoningumą, motyvaciją ir kūrybiškumą bei jų norą formuoti šiuolaikinę visuomenę. Mažesnių Lietuvos miestų jaunimas turi mažiau galimybių susitikti su bendraamžiais iš kitų šalių, mokytis naujų dalykų, patirti naujų mokymosi metodų, tobulinti įgūdžius ir didinti sąmoningumą. Jauniems žmonėms reikia naujų idėjų, įkvėpimo ir lavinimosi ir tai galima pasiekti susitikus su profesionaliais menininkais, vykdant bendrą tarptautinę veiklą ir suteikiant muzikos mokyklų ir jaunimo centrų moksleiviams galimybę patirti naujų įkvepiančių mokymosi procesų. Organizatoriai tikisi, kad projektas paskatins jaunų žmonių susidomėjimą neformaliuoju kultūriniu švietimu ir sudarys sąlygas galimam ilgalaikiam bendradarbiavimui tarp regioninių muzikos mokyklų Lietuvoje ir Šiaurės šalyse.

Projektas suteiks galimybę vaikams ir jaunimui iš mažesnių mūsų šalies miestų susitikti su Šiaurės šalių menininkais, būti kūrybingais, socialiai aktyviais, prisidėti prie pažangios visuomenės kūrimo, siekti įgyvendinti savo svajones ir tikslus, ugdyti muzikinį skonį ir talentą bei realizuoti kūrybinį potencialą. Taip, pat skatins aktyvų tarptautinį kultūrinį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Šiaurės šalių ir aktyviai plėtos tarptautinius mainus švietimo, kultūros ir pilietinio ugdymo srityse.

Projekto renginys vyks:

Spalio 23 d. 12.00 Birštono kurhauze

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close