Prieniečiai – Lietuvos Specialiosios Olimpiados čempionai

Nuo kovo mėnesio Lietuvoje vyksta Specialioji Olimpiada, kurioje gali dalyvauti visi neįgalūs mokiniai. Šių olimpinių varžybų niekada nepraleidžia ir „Revuonos“ vidurinės mokyklos specialiojo ugdymo skyrius. Ankstesniais metais dalyvavę kaip Prienų Specialiosios mokyklos komanda, šiemet „revuoniškiai“ užtikrintai kopia ant pirmu numeriu pažymėtų pakylų.

Kovo 20 d. penki „Revuonos“ vidurinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai su kūno kultūros mokytoja Vilma Glaveckiene vyko į Kauną dalyvauti Lietuvos Specialiosios Olimpiados krepšinio rungčių čempionate, kuriame dalyvavo apie 80 atletų iš įvairių Lietuvos mokymo įstaigų.

Net trys mokyklos auklėtiniai iškovojo pirmąsias vietas. Tai 9 specialiosios klasės mokinys Virgintas Čekas ir du 8 specialiosios klasės mokiniai: Paulius Bendaravičius bei Mainardas Šteina. Tos pačios 8 specialiosios klasės mokinys Aurimas Žemaitis iškovojo trečiąją vietą. Tik Lukas Kubilius, 7 specialiosios klasės mokinys, liko be apdovanojimo, nes užėmė ketvirtąją vietą.

Gegužės 16 d. Marijampolės rajono Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos stadione vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados lengvosios atletikos čempionatas.

Specialiojo skyriaus mokiniai, nuolatiniai šios olimpiados dalyviai, jau ketveri metai besivaržantys įvairiose rungtyse, taip pat jame dalyvavo. Šiame čempionate dalyvavo daugiau nei 100 atletų iš įvairių respublikos specialiųjų mokymo įstaigų ir neįgaliųjų pensionatų. „Revuonos“ mokyklai atstovavo 6 mokiniai, vadovaujami kūno kultūros mokytojos V. Glaveckienės. Į čempionatą pasivaržyti vyko 5 specialiosios klasės mokinys Kęstutis Aleksevičius, 6 specialiosios klasės mokiniai: Marija Dzimavičiūtė, Saulius Sadonis, 7 specialiosios klasės mokiniai: Ieva Juozaitytė, Viktorija Šuvalskaitė bei 8 lavinamosios klasės mokinė Ringailė Mikalauskaitė. Jie visi dalyvavo dviejose rungtyse:50 mbėgime ir kamuoliuko metime. Buvo apdovanoti visi dalyviai, tačiau geriausiai sekėsi S. Sadoniui, 6 specialiosios klasės mokiniui. 50 m bėgime jis laimėjo 1-ąją vietą, o kamuoliuko metimo rungtyje buvo antras. 5 specialiosios klasės mokinys K. Aleksevičius kamuoliuko metimo rungtyje užėmė 1-ąją vietą, o 6 specialiosios klasės mokinė M. Dzimavičiūtė šioje rungtyje laimėjo 2-ąją vietą.

Vaikai džiaugėsi galimybe pakeliauti, pamatyti kitą mokyklą, pabendrauti su kitų mokyklų mokiniais ir išbandyti savo jėgas. Čempionatas buvo puikiai organizuotas, vyko gerai prižiūrimame stadione, tad vaikai grįžo namo kupini įspūdžių ir gerų emocijų.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close