Išlauže – kaukėti nusikaltėliai

Spalio 18 d. apie 19 val. 23 min. Prienų r., Išlaužo k., į parduotuvę užėjo du kaukėti vyrai, kurie, grasindami pardavėjai (g. 1962 m.), reikalavo pinigų. Paėmę iš kasos aparato 548 eurus, nuo lentynos – šešis butelius įvairių alkoholinių gėrimų ir tris pakelius cigarečių, pasišalino. Nuostolis – 637 eurai. Įtariamieji nustatinėjami. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 180 str. 1 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close