Daugiadienės „Vilnius 2013“

Kiekvienais metais Vilniaus daugiadienės yra rimtas išbandymas ir jėgų pasitikrinimas ruošiantis svarbiausiems sezono startams. Trijų dienų varžybos iš kiekvieno dalyvio pareikalauja greičio, ištvermės, jėgos ir, žinoma, gerų orientavimosi sporto įgūdžių.

Šiais metais mūsų klubo garbę gynė 29 sportininkai. Pirmą dieną varžybos vyko pačioje sostinės širdyje, seniausiame Lietuvos senamiestyje – Vilniuje. „Piko valanda”, didelis pėsčiųjų srautas, unikalus mažų gatvelių tinklas iš kiekvieno pareikalavo labai gerų orientavimosi įgūdžių ir didelio greičio. Geresniais rezultatais pasižymėjo Tomas Nenartavičius ir Rokas Lipnickas, vaikinų iki 16 metų amžiaus grupėje atitinkamai užėmę II ir III vietas. Merginų jaunimo grupėje II vietą užėmė Milda Radzivonaitė.

Antroji varžybų diena vyko „Rūdninkų poligone”. Dėl nesuskaičiuojamų mažų duobelių ir pusiau atviros vietovės šis buvęs karinis poligonas yra viena iš unikaliausių orientavimosi požiūriu vietų Lietuvoje. Alinantis karštis, smėlis, viržiai ir techniška vietovė daug kam buvo labai sunki užduotis, kurią įveikti reikėjo ypatingos ištvermės. Geriausiai šią dieną sekėsi Vytautui Beliūnui, kuris vyrų elito grupėje buvo pirmas, o Milda Radzivonaitė tapo jaunimo grupės nugalėtoja. Lipnickas Rokas ir Lipeikytė Justina užėmė antrąsias vietas. Mūsų jauniausias klubo narys Pijus Maciulevičius buvo trečias, o vaikinų iki aštuoniolikos metų amžiaus grupėje Arnas Deltuva taip pat buvo trečias.

Trečioji varžybų diena iš visų orientacininkų atėmė labai daug jėgų bėgant, lipant, kopiant į stačius Neries šlaitus. Daug kas po finišo atrodė tikrai pavargę. Po trijų dienų kovos mūsų klubo atstovai iškovojo net tris aukščiausius apdovanojimus. Merginų jaunimo grupėje užtikrintai laimėjo Milda, o šešiolikamečių vaikinų grupėje stipriausias buvo Rokas. Stipriausioje vyrų elito grupėje nugalėtoju tapo Vytautas. Geriausius rezultatus dienos įskaitoje pademonstravę J. Lipeikytė ir P. Maciulevičius pakilo į antrąsias vietas susumavus trijų dienų rezultatus. Merginų 14 m. grupėje Valčiukaitė Aurelija sugebėjo pademonstruoti geriausią dienos rezultatą, kuris trijų dienų sumoje jai leido pakilti į trečiąją poziciją.

Klubo vardu norime padėkoti šių varžybų organizatoriams, klubui „Perkūnas”, už puikiai surengtas varžybas, gerą orą, įdomias ir sudėtingas trasas bei unikalius rankų darbo prizus.

Alinančios trijų dienų varžybos atėmė iš kiekvieno dalyvio daug jėgų, tačiau  tai buvo labai geras jėgų išbandymas prieš kitą savaitgalį vyksiantį Baltijos šalių čempionatą, kuriame mūsų klubo garbę gins net 8 sportininkai: A. Valčiukaitė, Deimantė Motiejūnaitė, Algirdas Bartkevičius, J. Lipeikytė, Emilija Balčiūnaitė, M. Radzivonaite, Indrė Maciulevičiūtė ir V. Beliūnas.

 

OSK „Šilas“ informacija

Nuotraukos Donato Lazausko

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close