Ernesto Kuckailio knygos „Dešimt kautynių“ pristatymas Šilavote, spalio 3 d. 15 val. Šilavoto laisvalaikio salėje

Knygos autorius Ernestas Kuckailis yra profesionalus karys, tarnauja Lietuvos kariuomenėje, turi kovinės patirties tarptautinėse misijose.

Tik atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, E. Kuckailis tapo Lietuvos kariuomenės savanoriu. Profesionalus karys mokėsi Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete. Jis sukūrė „Alfa“ kuopos ir jėgerių mokyklos emblemas.

Autorius kartu su istorikais, archeologais tyrinėja Lietuvos partizanų kovų vietas. Jau yra išleidęs ne knygą, paremtą autoriaus biografijos faktais, tyrinėjamų duomenimis, archyvų dokumentais.

Naujausioje knygoje „Dešimt kautynių“ aprašo 10 partizanų kovų, vykusių įvairiose Lietuvos vietose. Knyga turėtų sudominti istorijos žanro gerbėjus, Lietuvos partizanų veikla besidominčius žmones. Išsamiai išrytinėjo ir pateikė naujų faktų apie Prienų rajone vykusius du partizanų mūšius – „Vilkų-Degimų kautynes“ bei „Šilavoto puolimą“.

Maloniai kviečiame dalyvauti knygos pristatyme spalio 3 d. 15 val. Šilavoto laisvalaikio salėje.

Prienų krašto muziejaus informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close