Visiems atviros durys ir širdys

Skirdami dėmesį kokybiškam savo klientų aptarnavimui, siekdami palaikyti kuo glaudesnius kontaktus su artima klientų aplinka, gegužės 22 d. Prienų socialinių paslaugų centras surengė Atvirų durų dieną. Jos metu svečiai susipažino su centro veikla, teikiamomis paslaugomis, apžiūrėjo rankdarbių parodą, klausėsi koncerto, o pabaigoje visi pasodino Draugystės medį.

 

Socialinių paslaugų centro (SPC) surengtoje Atvirų durų dienoje apsilankė Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Algis Marcinkevičius, Prienų rajono savivaldybės Jiezno, Veiverių, Naujosios Ūtos, Išlaužo, Ašmintos seniūnai ir specialistai. Taip pat atvyko būrys SPC draugų, socialinių partnerių: kolegos iš Alytaus VšĮ ,,Mūsų atgaiva“, Birštono savivaldybės Nemajūnų dienos centro, Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro bei Lietuvos aklųjų ir silpnaregių Prienų rajono filialo atstovai, Prienų bendruomenės Vaikų dienos užimtumo centro ,,Revuonos“ vidurinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus darbuotojai.

Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus A. Marcinkevičiaus teigimu, socialinių paslaugų plėtra pastaraisiais metais yra viena iš aktyviausių ir labiausiai matomų visoje šalyje. Jis pasidžiaugė, kad Savivaldybės taryba bei savivaldybėje dirbantys žmonės savo laiku tai suprato ir tam tinkamai pasiruošė. „Džiaugiuosi, kad socialinis paslaugų centras yra įstaiga, kurioje sukaupta labai didelė patirtis. Tai įstaiga, kuri ne tik pati eina į priekį, bet ir kitus verčia skubiau žingsniuoti. Džiugu, kad direktorei ir kolektyvui pavyksta surasti bendrą kalbą ne tik pačioje savivaldybėje, bet ir už jos ribų; įstaiga gyvena ne tik iš to, ką duoda valstybė, bet ir pati sugeba užsidirbti. Visi kolektyvo sprendimai priimti laiku ir labai naudingi žmonėms. Kaskart būnu nustebintas netradicinių, neformalių šio centro veiklų. Tai ir parodos, susitikimai, padėkų dienos, įvairiausios akcijos. Net ir gyventojai, ir politikai ne visada suspėja eiti su jumis. Esate labai reikalingi, svarbūs ir originalūs“, – teigė administracijos vadovas, pasveikindamas centro darbuotojus su gražia iniciatyva surengti Atvirų durų dieną rajono žmonėms bei kolegoms iš kitų rajonų ir įteikdamas visam centro kolektyvui nedidelę puošmeną interjerui.

Jau dvejus metus Prienų SPC kolektyvas kasdien dovanoja savo meilę ir širdies šilumą socialinių paslaugų pageidaujantiems savivaldybės gyventojams. Tardama sveikinimo žodį ir pristatydama centro veiklą, direktorė Aurelija Urbonienė kalbėjo, kad šis centras buvo įsteigtas daugelio žmonių dėka. Visokeriopos pagalbos sulaukiama iš rajono savivaldybės bei administracijos vadovų, skyrių specialistų. „Kai turime tokius gražius namus, yra noras kuo daugiau apie juos kalbėti, kad šiais namais galėtų pasidžiaugti ne tik mūsų darbuotojai ar mūsų klientai. Mūsų šaunus kolektyvas – kompetentingi, nuoširdūs, atsidavę darbuotojai – visada laukia žmonių, kuriems galėtų pagelbėti. Jeigu atvėrėme duris, mes atveriame visada ir savo širdis“, – sakė A. Urbonienė, pakviesdama visus užsukti į centrą, surasti sau tinkamą veiklą

ar pasinaudoti teikiamomis sociokultūrinėmis, kineziterapijos, masažo, psichologo bei daugybe kitų paslaugų.

Papasakojusi apie įvairiapusę centro veiklą, direktorė su kolektyvu pakvietė svečius pasižvalgyti po centrą, pasigrožėti Prienų ir svečių centrų lankytojų dailės darbų paroda. Užimtumo specialistas Tadas Traidaras pakvietė norinčiuosius kartu kurti paveikslą, kurį vėliau apžiūrėdami svečiai neslėpė nuostabos dėl puikaus kolektyvinio rezultato.

Vienas iš akcentų, papuošusių Atvirų durų dienos šventę – Prienų meno mokyklos ugdytinių koncertas. Jį dovanojo jaunieji akordeonistai: Silvija Butkutė ir Emilijus Butkus, vadovaujami Linos Bendoraitienės, bei gitaristė Aistė Sorokaitė, kurią paruošė mokytojas Ričardas Matulevičius.

Vėliau šeimininkai pakvietė svečius prisidėti prie kolektyvo svajonių sodo kūrimo. „Rėmėjų dėka sodas užgimė per savaitę, o jums padėjus pasodinti Draugystės kaštoną, ši mūsų svajonė išsipildys visiškai. Tikime, kad kiekvieną gegužę išsiskleidžiantys kaštono žiedai mums primins draugus, o sunokinti vaisiai atneš kitų svajonių išsipildymą“, – sakė Atvirų durų dienos organizatoriai.

Pasodinę Draugystės medį, Atvirų durų dienos svečiai dar neskubėjo skirstytis, nes buvo apie ką pasikalbėti, minčių bei gražių idėjų vieniems iš kitų pasisemti.

Roma Sinkevičiūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close