Policija Birštone pradeda matuoti triukšmą

Birštono policijos komisariato pareigūnai išbandė ir pademonstravo Birštono savivaldybės įsigytą ir policijai perduotą triukšmo lygio matuoklį. Šiuo matuokliu pirmiausiai bus matuojamas techniškai netvarkingų transporto priemonių kurorte keliamas triukšmas. Prietaisas sertifikuotas Europos Sąjungoje ir metrologiškai įteisintas Lietuvoje.

Transporto priemonių keliamas triukšmas bus matuojamas remiantis teisės aktais patvirtinta metodika. Matavimai bus atliekami tik tam tikrose vietose, kur nėra didelio foninio triukšmo, įtakojančio matavimo rezultatą.

Už pernelyg garsią ir techninių reikalavimų neatitinkančią transporto priemonės išmetimo sistemą gali būti skiriama ne tik bauda, bet ir naikinama automobilio ar motociklo techninė apžiūra. Su tokia transporto priemone vairuotojas galės dalyvauti eisme tik panaikinęs išmetimo sistemos trūkumus ir iš naujo praėjęs techninę apžiūrą.

Birštono kurorte policija akcijas, kurių metų bus tikrinamas transporto priemonių skleidžiamas triukšmas, rengs nuolat.

Birštono policijos komisariato informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close