Kazlų Rūdoje siaučia mugė

Rugsėjo 12 d. į Kazlų Rūdą sugužės būrys tautodailininkų, amatininkų, ūkininkų, gamintojų ir kitų kūrėjų iš visos Lietuvos ir net Latvijos. Čia vyks Kazlų Rūdos savivaldybės 20-mečio šventė.
Prie Kazlų Rūdos savivaldybės šventės organizavimo šiemet prisijungė ir www.mugiucentras.lt. Ne vienerius metus dirbanti komanda įvairiomis progomis kviečia mugių prekybininkus pristatyti savo gaminius. Kazlų Rūdos Kultūros centro puikiai paruošta šventės programa, gausi renginiais visai šeimai, pritraukė tikrai didelį būrį išskirtinių prekybininkų. Mugėje įsikurs arti 100 prekiautojų. Kiekvienas jų yra savaip įdomus, išskirtinis ir su sava istorija.
Keletas jų: Radviliškių kaimo kepyklą – tai šeimos verslas, kuris puoselėja nesuvaidintą meilę darbui, žemei, duonai. Radviliškių kaimo sodyboje, apsuptoje rugių pievos, įsikūrusi duonos kepykla, kurioje šeimininkauja Albinas ir Audronė, padedami savo šeimos ir kaimo bendruomenės. Kepdami natūralaus raugo, rankomis minkytą duoną, ūkininkai dalinasi su miesto žmonėmis kruopele istorijos, sutelktos šiltame duonos kepale.
Leonardo naminis aliejus – dar vienas šeimos verstas iš Marijampolės rajono. Patys gamina 23 rūšis šalto spaudimo aliejų, kurie puikiai tinka sveikatinimui, grožiui ir maisto praturtinimui. Aliejai atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus, o jo išskirtinumas yra tas, kad jis nefiltruotas per pramoninius filtrus, ko pasekoje nepraranda 40% įvairių mikroelementų.
Kalvis Mantas vietoje jums iškals norimą monetą, su Jūsų simboliu ar specialiai šventei sukurtu dizainu, o tautodailininko Zigmo pagaminti ekologiški mediniai žaislai sužavės nė vieną – vyresni prisimins vaikystę, o mažieji išsirinks jaukų ir saugų žaislą. Tradicinius medžio dirbinius pristatys ir žinomas kubilų meistras Vitalius Striuogaitis. Šiais dirbiniais verta grožėtis, jie turi net savo jaukumo, natūralumo kvapą. Kalbant apie kvapus – jų mėgėjai gales mėgautis visoje mugėje. Viena iš mugės dalyvių – kūrėja Agnė ir jos „Kvapnūs papuošalai“ – tai kūriniai, kurie pagaminti iš gamtoje randamų augalų, jie ne tik puošia, bet kvepia ir kuria puikias emocijas.
Puikias emocijas kuria ir mūsų sodai. O juos papuošti ir papildyti galėsite ūkininkų iš Panevėžio rajono atvežtais sodinukais. Sodininkų lauks labai platus asortimentas.
Visoje mugėje rasite ir gausybę gardumynų, skirtinguose Lietuvos regionuose gaminamų mėsos gaminių – nuo dzūkiškų kumpelių iki lašinių iš Šilutės krašto ir Mažosios Lietuvos! Jeigu pamatysite ar pajusite kvapnų dūmą – neabejokite. Jis veda prie vietoje rūkomos žuvies, kada paskutinį kartą valgėte žuvį, kuri išrūkyta prie jūsų akių ir vis dar šilta? Smaližiai neliks nusivylę, jų lauks grybukai, ragaišiai, šimtalapiai, šakočiai, ledinukai, meduoliai ir begalės kitų kepinių, iš kurių norint ir tą raganos namelį būtų galima pastatyti. Tačiau namelių nestatysime, nebus kada, reikės linksmintis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close