Alytaus policija prašo pagalbos. Galbūt rugpjūčio 22 d. naktį važiavote keliu Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė?

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Š. m. rugpjūčio 22 d, apie 2 val. kelyje Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė, važiuojant link Jiezno, netoli Vėžionių k., nežinomi vyrai sustabdę vilkiką „Volvo“ su puspriekabe, kurį vairavo Baltarusijos Respublikos pilietis, plėšimo būdu pagrobė puspriekabę ir joje buvusį metalo krovinį. Atliekant ikiteisminį tyrimą puspriekabė su joje esančiu kroviniu rasta Prienų rajone.

Asmenis rugpjūčio 22-osios naktį važiavusius šiuo kelio ruožu, atpažinusius nuotraukose matomą vilkiką ir puspriekabę, ar turinčius kitos tyrimui reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Alytaus apskr. VPK pareigūnus tel. +370 700 65703; +370 700 65698 arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

PRIDEDAMA. Vilkiko ir puspriekabės nuotraukos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close