Prienų rajone vyks Krašto apsaugos savanorių pajėgų karinės pratybos

Š. m. rugsėjo 7–22 dienomis Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė vykdys karines pratybas, kurios apims Prienų, Kauno, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių rajonų, Kazlų Rūdos, Birštono bei Kauno m. savivaldybių teritorijas.
Pagrindiniai pratybų veiksmai Prienų r. savivaldybėje vyks Pakuonio seniūnijos teritorijoje (Pociūnai, Alksniakiemis, Ašminta ir kt.). Pratybų metu kariai judės ginkluoti, grupėmis iki 10 karių, bus naudojamos ratinės (civilinės bei karinės) transporto priemonės.
Užtikrinama, kad pratybų rajone kariai laikysis priešgaisrinių ir gamtos apsaugos taisyklių ir civilių gyventojų kasdieninė veikla nebus trikdoma.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close