Mokyklos pasirengė ugdymo organizavimo pokyčiams

created by dji camera

Prasidėję naujieji mokslo metai atnešė pokyčių savivaldybės švietimo įstaigų veikloje. Nuo rugsėjo 1-osios ugdymo procesas mokyklose organizuojamas, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus reikalavimus. Mokyklose bus maksimaliai laikomasi numatytų saugos priemonių, ribojami mokyklos bendruomenės kontaktai, laikomasi saugaus atstumo.

              Neliko reikalavimo atvykusiems į mokyklą mokiniams ir mokytojams matuoti temperatūrą, tačiau išlieka prievolė tiek mokiniams, tiek mokyklos darbuotojams nevykti į mokyklą, jei pasireiškia karščiavimas ar kiti viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai.

              Švietimo, mokslo ir sporto ministerija primena, kad mokiniai po ūmaus ligos periodo ar ligos paūmėjimo, taip pat mokiniai, kurie serga lėtinėmis ligomis ir kuriems reikalinga saugi aplinka, gydytojų konsultacinės komisijos sprendimu gali būti rekomenduota mokytis namuose. Dėl mokymo namuose tėvai turėtų kreiptis į savo mokyklos vadovą.

              Jeigu mokyklos vadovas iš mokytojo, kito darbuotojo, mokinio, jo tėvų gaus informaciją apie jam nustatytą COVID-19 ligą (koronoviruso infekciją), apie tai nedelsdamas privalės informuoti Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Vadovas privalės bendradarbiauti su centru, kad būtų nustatyti sąlytį turėję asmenys ir jiems taikoma 14 dienų izoliacija.

Ugdymo proceso organizavimas Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklose

Plutiškių gimnazija

Mokiniams bus skirtos pastovios patalpos, o mokytojai vaikščios į klases. 1-4 kl. bus iškeltos į vieną aukštą, kad pradinukai mažiau kontaktuotų su kitais moksleiviais. Maitinimuisi planuojama skirti tris ilgesnes pertraukas, per kurias atskirai valgys pradinukai, penktų-aštuntų klasių moksleiviai ir devintų-dvyliktų klasių gimnazistai.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Ugdymas vyks įprastu būdu, laikantis rekomenduojamų saugumo sąlygų. Ugdymo proceso eiga: mokiniai bus įleidžiami per atskirus įėjimus; pirmame aukšte mokysis I gimnazijos klasės mokiniai; antrame aukšte II gimnazijos klasės mokiniai; trečiame aukšte III ir IV gimnazijos klasės mokiniai.

Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla

Ugdymo procesas bus organizuojamas pagal patvirtintą ugdymo planą. Kiekvienai mokinių klasei paskirta konkreti patalpa – klasė, kurioje vyks pamokos. Skirstant mokiniams klases numatyta, kad gretutinėse patalpose mokytųsi bendraamžiai, stengiantis kiek įmanoma išvengti skirtingo amžiaus mokinių kontaktų. Bus laikomasi rekomendacijos organizuoti po dvi to paties dalyko pamokas iš eilės (90 min. – t.y. 45 min. pamoka, 5 min. trumpa pertrauka klasėje, vėl 45 min. pamoka). Tarp dvigubų pamokų – 20 min. pertrauka mokiniams pailsėti, išeiti iš kabineto, pabūti lauke ar sporto salėje, pavalgyti valgykloje. Mokyklos valgykloje skirtos atskiros erdvės skirtingų klasių mokiniams maitinti, kartu pietaus tik tos pačios klasės mokiniai ir šalia esančių klasių mokiniai, kurie naudojasi bendra koridoriaus erdve.

Antanavo pagrindinė mokykla

Ugdymo procesas bus organizuojamas klasėse, mokytojai vaikščios į kabinetus. Tarp suolų bus išlaikomas saugus atstumas, mokykla yra parengusi atskirus įėjimus į mokyklos pastatą.

Bagotosios pagrindinė mokykla

Ugdymo procesas kiek galima ilgiau bus organizuojamas lauko klasėje. Yra paruošti atskiri įėjimai į mokyklos pastatą.

Jankų pagrindinė mokykla

Ugdymo procesas bus organizuojamas įprastiniu būdu. Pertraukos bus daromos skirtingu laiku pradinių klasių mokiniams ir 5-10 klasių mokiniams.

Kazlų Rūdos pradinė mokykla

Mokykloje parengti atskiri įėjimai pagal klasių kategorijas, maitinimas bus organizuojamas pagal klases.

„Elmos“ mokykla-darželis

Darželio grupių veikla bus organizuojama išlaikant grupių izoliacijos principą, meninio ugdymo užsiėmimai vyks vieną savaitę vienoje grupėje, o kitą savaitę – kitoje. Numatyti skirtingi įėjimai į ikimokyklinio ugdymo grupes.

„Saulės“ mokykla

Ugdymo procesas bus organizuojamas atsižvelgiant į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas, laikantis saugos reikalavimų. Mokiniai nuolat mokysis savo klasėje, mokytojai vaikščios po klases. Būreliai bus organizuojami pagal moksleivių amžių, gretutinių klasių mokiniams.

Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla

Ugdymo procesas bus vykdomas laikantis rekomendacijų, pamokų laikas bus organizuojamas atsižvelgdami į bendrojo lavinimo mokyklas.

created by dji camera

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close