Granulinis degiklis: kam naudojamas ir kaip pasirinkti?

https://www.van2o.lt/sildymo-katilai/degikliai/granuliniai-degikliai.html

Jeigu manote, kad pavargote daug laiko skirdami namų šilumai patys kūrendami katilus, turite puikią alternatyvą, kuri palengvins šildymo darbus. Tokiu atveju jums padės granuliniai degikliai. 

Paprastai tariant, tai yra įtaisas, kurio dėka šildymas jūsų patalpų erdvėje taps daug paprastesnis. Šiuolaikinėje rinkoje įvairių prietaisų, taip pat ir granulinių degiklių, pasirinkimas išties yra labai platus, tad tinkamo varianto paieškos gali tapti sudėtingu procesu. Ne mažiau svarbios ir granulinių degiklių kainos, kurios priklausomai nuo prietaiso ypatybių skiriasi. Tad daugeliui gali kilti klausimai, kuo granuliniai degikliai naudingi ir kaip juos teisingai pasirinkti? 

Prietaisas, palengvinantis namų apšildymą

Nepaisant vieno pagrindinių pliuso, jog nebereikia kasdien daug laiko praleisti katilinėje ir prižiūrėti šildymo katilo, kadangi granulinio degiklio dėka kietojo kuro dozavimas vyksta automatiškai, galima įžvelgti ir daugiau naudos. Dauguma granulinių degiklių yra ne tik galingi, bet ir taupūs, todėl renkantis geriausią jums variantą, svarbu atsižvelgti į poreikius. Vis dėlto akivaizdu, kad granulinis degiklis jūsų namuose – išties ekonomiškas ir naudingas sprendimas tiek laiko sąnaudų, tiek išlaidų prasme. 

Įmontuojami ar šnekiniai? 

Reikėtų paminėti, jog granuliniai degikliai gali būti kelių rūšių. Atsižvelgiant į veikimo principus, tokie degikliai yra įmontuojami arba šnekiniai. Kokie jų pagrindiniai skirtumai? Pirmiausia, įmontuojami degikliai gali būti pritaikyti bet kokiam katilui. Tokio tipo granulinis degiklis yra automatizuotas bei turi ne tik uždegimo, tačiau ir išsivalymo funkcijas. Tiesa, įmontuojamams degikliams reikėtų naudoti kokybiškas granules. Kiek kitaip yra su šnekiniais prietaisais. Jie gali deginti net ir prastos kokybės tiek medžio, tiek akmens anglies granules.

Rezervuaro dydis – kokio reikia? 

Dar vienas reikšmingas aspektas yra tinkamas granulinių degiklių rezervuaro parinkimas. Jų yra skirtingų dydžių, todėl renkantis tai yra gana svarbus kriterijus. Tam, kad teisingai nuspręsti, kokio prietaiso rezervuaro reikės, svarbu atsižvelgti į patalpos, kurioje įrengta pati šildymo sistema plotą, taip pat šildomų patalpų dydį ir pageidaujamą darbą. Natūralu, kad didesnį rezervuarą pildyti reikia rečiau. Jei kyla bent menkiausių dvejonių dėl prietaisų pasirinkimo, geriausias variantas yra pasikonsultuoti su specialistais. Tokiu būdu jūsų pasirinkimas pateisins visus lūkesčius. 

Granulinių degiklių įrengimas – nėra labai sudėtingas procesas. Be viso to, yra tokių granulinių degiklių, kurie turi įtaisytą nuotolinį valdymą, todėl šildymas tampa dar paprastesnis, o patį degimo procesą, laiką, būseną ar net gedimus galima pastebėti interneto ir išmaniojo telefono pagalba. Svarbiausia, jūsų patogumas! 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close